2733
2739
عنوان

خانومهای حامله دور وبر ۱۶هفته بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 32 پست
از ۱۸ به بعد انشالله حس میشه

الانم حس میکنم منتها فقط به پشت خوابیدنی راستی تو ۱۸هفته شکم هم بالا پایین میشه موقع حرکتش یا فقط از داخل حس میکنی؟

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من تو 16هفته کامل حس کردم،الانم ک 18هستش بیشتر شده لگدای فندقم😍

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2728
راهنماییمون کن گلم

من از 12 هفتگی میفهمیدمش. 

مثلا یهو میرفت ی گوشه دلم جم میشد. 

بخدا ب هرکی میگفتم, میگفت توهم زدی. ولی خب چون بچه ی دومه میفهمیدم بچه س تا هفته ی بعدش رفتم دکتر گفتم. گفت بچه س..... 

من دخترم خیلی اروم بود کم. تکون میخورد. 

ولی اینو از سه ماهگی متوجه شدم. شاید چون بچه دوممه زودتر فهمیدم. 

💚باخدا می رقصانم تمام دنیا را به ساز آرزوهایم...😉
من از 12 هفتگی میفهمیدمش.  مثلا یهو میرفت ی گوشه دلم جم میشد.  بخدا ب هرکی میگفتم, میگفت ...

عزیزم تو 12هفته بچه اندازه لوبیاست چطور تو شکمت جم میشد،اون عضله های رحمت بود ک ی حالت کشی پیدا میکرد جا باز میشد خانمی،

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
عزیزم تو 12هفته بچه اندازه لوبیاست چطور تو شکمت جم میشد،اون عضله های رحمت بود ک ی حالت کشی پیدا میکر ...

نمیدونم عزیزم. حس میکردم. 

ب دکترم گفتم گفت بچس!!!! دکتر خوشش میاد آدمو سرکار بذاره؟    12هفتگی جنین اندازه لیموترش رسیدس. ن لوبیا

نمیدونم عزیزم. حس میکردم.  ب دکترم گفتم گفت بچس!!!! دکتر خوشش میاد آدمو سرکار بذاره؟   ...

ن گلم بچه نیست خودت فکرکن جنیی ک اندازه لوبیاست میشه تکوناشو جم شدنشو فهمید؟تازه تو9هفته رویان هستش تازه تو10هفته جنین شده رویان یعنی لخته خون،همون عضله های رحمته خانمی واسه منم میشد انگار بچه خودشوجم میکرد سفت میشد.این نشانه یعنی جنین تو رحم رشد میکنه و رحم بازمیشه تو لگن.حتی جنین تو 12هفته تو شکم نیست تو لگنه

2740
نمیدونم عزیزم. حس میکردم.  ب دکترم گفتم گفت بچس!!!! دکتر خوشش میاد آدمو سرکار بذاره؟   ...

😕😕😕جنین تو 15هفته اندازه لیموترشه،ی سرچ تو گوگل کنی متوجه میشی پس الا بچه من ک 5ماهش باید اندازه طالبی باشه ن پیاز😑الان بچه من اندازش ب اندازه پیاز یا گلابی هستش خانمی.ی برنامست هفته ب هفته بارداری توصیه میکنم نصب کن هم از خطراتی ک جنینو تهدیدمیکنه مطلع میشی هم غذاهای ک مصرف میکنی همه چی هست دیگ تا 9ماهگی همراته،

ن گلم بچه نیست خودت فکرکن جنیی ک اندازه لوبیاست میشه تکوناشو جم شدنشو فهمید؟تازه تو9هفته رویان هستش ...

عزیزم. 12 هفته جنین اندازه لیموترش رسیدس, ن لوبیا. 

برو توی همین نی نی سایت بزن 12 هفتگی میاره راجبش. 

😕😕😕جنین تو 15هفته اندازه لیموترشه،ی سرچ تو گوگل کنی متوجه میشی پس الا بچه من ک 5ماهش باید اندازه ...

عزیزم من هفته به هفته میخونم همرو. 

هم توی بچه ی اولم میخوندم هم الان. اولین بارم نیست ک بارداری رو تجربه میکنم. 

شما برو توی گوگل سرچ کن بیاره اطلاعاتت بره بالا. 😒😒

عزیزم من هفته به هفته میخونم همرو.  هم توی بچه ی اولم میخوندم هم الان.  شما برو توی گوگل ...

عجب😕😕😕دیگ نمیدونم چی بگم هرجور دوست داری فکرکن اصلا بچه تو 12هفته اندازش هندوانست و هم فوتبال بازی میکنه حق باشماست،شب بخیر

2706