2703
2553

شما حرکات بچه رو حس میکنید من وقتی به پهلو میخابم چیزی حس نمیکنم اصلا اما وقتی به پشت ،یعنی طاق باز میخابم حرکاتشو حس میکنم 

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

از الان زوده خب هنوز خیلی وقت داری کامل حرکت بچه رو حس کنی....من از ۶ ماهگیم دیگه کامل میفهمیدم لگد زدناشو ....ولی تو ۴ ماهگی خیلی اروم بود 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2714
شماهم به پشت خوابیدنی حرکات رو حس میکنی؟؟؟؟

اره به پشت میخابم قشنگ احساس میکنم به پهلو میخابم خیلی کم احساس میکنم

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
از الان زوده خب هنوز خیلی وقت داری کامل حرکت بچه رو حس کنی....من از ۶ ماهگیم دیگه کامل میفهمیدم لگد ...

من بچه دوممه و میشناسم حرکات بچه رو اما چون به پشت خوابیدنی فقط حرکت میکنه واسم جای سواله😊

اره به پشت میخابم قشنگ احساس میکنم به پهلو میخابم خیلی کم احساس میکنم

اره منم به پشت میخابم انگار یه چیزی تو شکمم جابجا میشه به اون نقطه هم دست میزنم سفت سفته،شما چند هفته ای؟

2706