2737
2739
عنوان

خانومهای حامله دور وبر ۱۶هفته بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 32 پست
عجب😕😕😕دیگ نمیدونم چی بگم هرجور دوست داری فکرکن اصلا بچه تو 12هفته اندازش هندوانست و هم فوتبال باز ...

وا من چرا دوست دارم دروغ بگم.دکتر خوب میدونه یاشما؟؟ 

این  شمایی که دوست دارید بگید بلدید. 

الکی گیر میدید آخرم طلبکار میشید. 😏

💚باخدا می رقصانم تمام دنیا را به ساز آرزوهایم...😉
عزیزم خوب بخون. 😏

بچه ای ک 5سانته تازه داره میره تو حفره شکم و هنوز تو لگن چطور میشه تکوناش حس کرد؟میدونی وزن 15گرم چقدره؟5سانت چقدره؟باشه خانمی گفتم ک بچه شما تو 12هفته فوتبال بازی میکنه.بای

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ای ک 5سانته تازه داره میره تو حفره شکم و هنوز تو لگن چطور میشه تکوناش حس کرد؟میدونی وزن 15گرم چق ...

اصلا ب قول شما ب گفته شما دوست دارم بچه م توی 12 هفتگی فوتبال بازی کنه. 

مشکل شما چیه؟؟؟؟ 

میخای بگم فوتبال بازی نکنه شما اذیت میشی؟!!!! 

💚باخدا می رقصانم تمام دنیا را به ساز آرزوهایم...😉