2737
2739
عنوان

واقعا به یه سری احترام نزاری بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 67 پست
بعضیا معنی احترامو نمیفهمن!

همون. اولش دلم برا زنه میسوخت. میگفتم بچه هاش شرن. شوهرش خیلی اهمیت نمیده بهشون. دیدم نه... خودش یادشون میده... تازه زنه میومد تو کوچه جلو درخونمون میشست بچه هاشم زیر پنجره ما آتیش بازی میکردن. چندین با دعواشون کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روپشت بوم شما چه خبره که اینقدر جالبه؟به والدینشون بگو بابا بچه هاتون خدای نکرده  میفتنا  چرا ولشون کردین اخه 😐

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728

پشت بومتون چی داره مگه؟

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
پشت بومتون چی داره مگه؟

اینجوری که اونا مشتاقن استخر روباز😄😄😄😄

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2740

یبار که اومدن برن پشت بوم با چوب بزن به پاهاشون....والا ادم کلافه میشه..

مثل همسایه بیشعور ما که سیگار میکشه مینداره تو حیاط ما....قبلا هم که کفتر و اینا داشت...از رو پشت بوم ما رد میشد کفتراشو بگیره.‌‌...یکیشونم توکانال کولر گیر کرد چه وضعی داشتیم‌‌‌😡😡😡

درست میشه دایی  
همون. اولش دلم برا زنه میسوخت. میگفتم بچه هاش شرن. شوهرش خیلی اهمیت نمیده بهشون. دیدم نه... خودش یاد ...

پشت بوم بازی میکنن؟؟اتیش بازی میکنن زنه نگاه میگنه؟؟چه گودزیلاهایی هستن خدا صبرت بده

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
فک خوبیه. ولی اگه ترابیان میرفتن چی؟ 

خودت تایمش رو میدونی دیگه معمولا زیر پنج دقیقه میان 

بعد هم اگر گفتن همسایه هست همونجا شکایت کن بگو رضایت نمیدم باید بیان تعهد بدن مرتب کارشون همینه 

وقتی پلیسو ببینن دست و پاشونو جمع میکنن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
اینجوری که اونا مشتاقن استخر روباز😄😄😄😄

😂😂😂😂👍❤

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
😁😁😁کاش آدرس بده منم برم

وایی😂