2733
2734
عنوان

واقعا به یه سری احترام نزاری بهتره

593 بازدید | 67 پست

یه همسایه بی‌شعور آریم دوتابچه  شش هفت ساله شر داره. خونشون از بالکنشون به پشت بام ما راه داشت. یعنی راه نداشت. طی یه عملیات سخت میومدن روپشت بوم ما. چندباربازبون خوش تذکر ادیم. گوش ندادن آخر مجبورشدیم اون قسمت و دیواربکشیم. بیشعوری اینجاست که ازاون ور پنجره آشپزخونشونو میله شو برییییییدن. فک کنین برییییدن تا بیان پشت بام ما... بازم چندبار تذکر و فحش. مادره انگارانه انگار. شوهرم الان داره اونجام دیوارمیکشه... هی خاسیم احترام بزاریم دیدیم بدترمیکنن بیشعورا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینا چ بیکارن دیگه

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2738

اشتباه کردین یکبار که اومده بودن زنگ میزدین ۱۱۰ میگفتین خونه تنهام رو پشت بوممون دزد اومده توروخدا زود بیایین میترسم😊😊😊😊

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
همونوبگوووو. فک کن میله برش زدن تابیاناااا.. انگار لج کرده باشه

لج کردن شک نکن بعضیا خیلی پرو هستن  از بیشعوری زیاد هم میخوان کم نیارن تحت هر شرایطی

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
خیییییلی. مادره یادشون میده بیشتر. دستشون میگیره از پنجره ردشون میکنه. 

وای چه مادری

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2706