2737
2739
عنوان

همین الان زنگ زدم به مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم از مامانم دورم....چجوری تحمل میکنی سالی دوبار بری؟

ب سختی ولی واقعا نمیتونم ناسازگاری کنم چون تهران یا مشهد ب دست اوردن همچین پوزیشن شغلی واقعا برای همسرم سخت و غیر ممکنه.

اینجا شرایط برامون مطلوب تره.

2740
ب سختی ولی واقعا نمیتونم ناسازگاری کنم چون تهران یا مشهد ب دست اوردن همچین پوزیشن شغلی واقعا برای هم ...

میفهمم، تا آخر قراره همونجا بمونین؟

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

شاید دیده خیلی شلوغ میشه شمارو نگفته😐

نمیدونم ولی غصه نخور همینک هی پشت تلفن بهت تعارف کرده خودش کلیه من هر دفعه زنگ زدم پدرشوهرم پیچوندهدنیومده😐من چی بگم

اللهم عجل لولیک الفرج
والا منم همش ۸ک باخونوادم فاصله دارم ولی همیشه تنهام باخونواده شوهر هم کات کردم .دیگه افسرده شدم از ...

عزیزم چرا نمیری خونه مامانت اینا؟ من اگ نزدیک بودم هرروز میرفتم😪😞

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
عزیزم چرا نمیری خونه مامانت اینا؟ من اگ نزدیک بودم هرروز میرفتم😪😞

اخه نمیشه شوهرم راننده کامیونه بعد۲،۳روز میاد خونه ازهفته۲روز خونست اگه اینطور باشه همش باید اونور باشم😢

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن .