2726
عنوان

همین الان زنگ زدم به مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 65 پست

پاشو برا شب خودت و شوهرت جشن بگیر منم غریبم هر وقت دلم شروع میکنه به گرفتن یه شام خوشمزه و شیرینی و تخمه و یه فیلم جدید آماده میکنم تا نصفه شب خونوادگی خوش میگذرونیم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اونا ک کار بدی نکردن یعنی مهمونی هم ندن؟

نه من کی گفتم مهمونی ندن؟

ب من چیه

گفتم ارزش نداره خودشو ناراحت کنه الکی

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
خیلییییی تازه خودمم شاغلم یعنی در سال ۲ بار وقت میکنم برم 

منم از مامانم دورم....چجوری تحمل میکنی سالی دوبار بری؟

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
استارتر دور از خانواده شوهرشه😐

پس من الکی حرص خوردم دعوتش نکردن😏😏😏زود باشید حرصمو پس بدید

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄
اخه استارتر بخاطر غریب بودنش ناراحته ن خانواده شوهرش 

میدونم متوجه شدم

خودمم غریبم

2706