2737
2739

همراهش باید بادست و روغن خراطین اصل و روغن جوانه گندم هم ماساژبدین..

میگن از سرطان سینه هم جلوگیری میکنه از کیست سینه هم جلوگیری میکنه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اثر نداره خواهرشوهر من همه این دستگاها رو تو مطب شوهرش داره اصلا تغییر نکرده اصلا ابدا  خود ...

وای،چه بد،مرسی 

چون پزشکن،روش مطمئن هست برای افزایش سایز؟

رازیانه و شنبلیله موثره؟

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
2731
همراهش باید بادست و روغن خراطین اصل و روغن جوانه گندم هم ماساژبدین.. میگن از سرطان سینه هم جلوگیری ...

من با روغن مشکل دارم،چندش میشه اخه روغن کرم خاکیییی

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ

چرا اثر داره اتفاقا  منتها یکیشونو بزرگ یکیشونو کوچیک میکنه   فامیل من یه سینش بزرگ و افتاده شده  یه سینش کوچیک و معمولی مونده

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2738
وای،چه بد،مرسی  چون پزشکن،روش مطمئن هست برای افزایش سایز؟ رازیانه و شنبلیله موثره؟

مطمئن باش اثر نداره.بافت چربی سینه با این وکیوم ها زیاد نمیشه.رازیانه هم زیادش ضرر داره.ژنتیکیه.خواهرشوهر من سینه نداره در حد ۶۰ شاید.پروتز هم عوارض داره اگرنه انجام میداد چون پزشکن هر عملی انجام نمیدن.