2703
2716
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24356 بازدید | 3627 پست
ممنون زینب خانومی سری جدیدم اسممو بنویسی لطف میکنی گلم

نوشتم گلم اسمتو❤

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
اون ختمی که فکر کنم تابستون تموم شد؛ ختم معراج؛ ازون ختمم کسی نتیجه نگرفت؟  من که کلا چله هام ...

چرا سه تا عروس داشتیم با یه نامزدی 😁دلتو صاف کن و از ته قلبت بخواه وقتی دعارو میخونی خودتو سر سفره عقد تصور کن

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا سه تا عروس داشتیم با یه نامزدی 😁دلتو صاف کن و از ته قلبت بخواه وقتی دعارو میخونی خودتو سر سفره ...

بسلامتی انشاالله خوشبخت بشن 

دیگه بعد از اینهمه سال حالم یطوراییه که فکر کنم کار از صاف کردن دلم گذشته قبلا با خلوص دعا میکردمو نشد در هر صورت انگار با قسمت نمیشه جنگید

بسلامتی انشاالله خوشبخت بشن  دیگه بعد از اینهمه سال حالم یطوراییه که فکر کنم کار از صاف کردن د ...

انشالله.😢😢چی بگم واسه آروم کردن دلت😭خدا بزرگه انشالله حتما تا آخر امسال خبرای خوبی تو راه باشه.اسمت چیه عزیزم که به اسم دعات کنم شبا 

2720
انشالله.😢😢چی بگم واسه آروم کردن دلت😭خدا بزرگه انشالله حتما تا آخر امسال خبرای خوبی تو راه باشه.اس ...

مرسی زینب جان خیییییلی لطف میکنی 😊 مهدیه م؛ راستش این روزا خیییلی ذهنم خسته س از شرایط سخت کاری که دوسش ندارم تاااا بلاتکلیفیای زندگی دعا کن خدا خودش بذارتم تو راه درست 

امیدوارم بهترینا واست رقم بخوره دوستم 

مرسی زینب جان خیییییلی لطف میکنی 😊 مهدیه م؛ راستش این روزا خیییلی ذهنم خسته س از شرایط سخت کاری که ...

حتما گلم اسمتو گذاشتم جزو ۴۰ نفر الویتام😍😍حتما به یادتم خیلی زود مشکلاتت حل بشن .تو هم برای من دعا کن دلم آروم بگیره

حتما گلم اسمتو گذاشتم جزو ۴۰ نفر الویتام😍😍حتما به یادتم خیلی زود مشکلاتت حل بشن .تو هم برای من دعا ...

عزیزم لطفا واسه منم دعا کن بتونم با پسرعموم ازدواج کنم

سخت ترین‌روزای زندگیمو میگذرونم
عزیزم لطفا واسه منم دعا کن بتونم با پسرعموم ازدواج کنم

حتما گلم اسم کوچیکت چیه😍انشالله خیلی زود بهش برسی😘

2714
ممنون مهربونم،راضیه اسممه

فدات نوشتم اسمتو انشالله خیلیییی زود حاجت روا بشی

آره گلم میتونه از فردا شروع کنی .دعای معراج خیلی خوب و آرامش بخش .انشالله حاجت روا بشی 😘

من تکی ختم گرفتم پیشنهاد دادن بهم اما قطعی نیست عزیزم میخوام تا وقتی ازدواج کردم ادامه بدم الان این سری دومه ک برداشتم 9 ابان تموم میشه

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
من تکی ختم گرفتم پیشنهاد دادن بهم اما قطعی نیست عزیزم میخوام تا وقتی ازدواج کردم ادامه بدم الان این ...

بسلامتی 😍منم الان همیشه دعای معراج و میخونم نزدیک یکسال مداوم میخونم😊😁انشالله خیلی زود نتیجه بگیری و بیای بگی

عزیزم دیگ ختم چله معراج برنمیدارین؟😢😢

چرا عزیزم اتفاقا ثبت نام میکنم فقط خورد به قطعی نت😞

2706