2703
2716
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24356 بازدید | 3627 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا😍😍😍خوشبخت بشی عزیز دلم عروس سوم ما 💃💃💃💃وااای خبر خوبی بود 💋💋💋💋

عزیزم ختم من امروز تموم میشه سری دوم دعای معراجو میخوام بردارم چند روز فاصله بزارم بینش برا ختم بعدی ؟میتونم از فرداختم دوم رو شروع کنم ؟هنوز اتفاقی نیفتاده برام ولی امیددارم 

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
2720
عزیزم ختم من امروز تموم میشه سری دوم دعای معراجو میخوام بردارم چند روز فاصله بزارم بینش برا ختم بعدی ...

آره گلم میتونه از فردا شروع کنی .دعای معراج خیلی خوب و آرامش بخش .انشالله حاجت روا بشی 😘

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
زینب خانومی این دوره که الان توشیم، کی تموم میشه؟

فکر کنم ۶ روز مونده 🤗

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2714
 سلام،کسی ازدواج کرد آیا؟

سلام تو این ختم جدید کسی که چیزی نگفته تا حالا🤔

2706