2733
2739
آخه اعصاب نمیذارین واسه آدم اون سریم الکی گنده ش کردین  چرا نیمه خالیو در نظر میگیرید؟! آدمی ...

نميدونين كه هر رووووز بعضيا ميان پاچه منو مورد عنايت قرار ميدن

اخه هر روووووز!😐

همين چند ساعت پيش توو تاپيك ينفر ك دوستشون رفته بود گفتم جالبه من نميشناسمش اصلا باز پريدن بهم!😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
 تو تاپیک نهال بود درسته؟

نه تاپيك خودم😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه تاپيك خودم😅

یه جا خوندم

فکر‌میکردم مثل ماها داره میگه که یغنی چرا رفتی😐تو بهش پیام دادی خصوصی؟

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2731
یه جا خوندم فکر‌میکردم مثل ماها داره میگه که یغنی چرا رفتی😐تو بهش پیام دادی خصوصی؟

به كيپ كالم؟

نه 

توو تاپيك خودم كه بقيه پست گذاشته بودن ايشونم گفته

2738
نميدونين كه هر رووووز بعضيا ميان پاچه منو مورد عنايت قرار ميدن اخه هر روووووز!😐 همين چند ساعت پيش ...

خب اشتباه از خودتونه 

منو تینا داشتیم تو ی تاپیکی شوخی میکردیم 

طرف میبینه ک من ایشونو تگ کردم 

پس وقتی ایشونو تگ کردم 

پس ینی دارم باهاشون شوخی میکنم 

درک این موضوع واسش سخت بودو 

اومد پاچه گرف 

کامنتشو هیچ جوابی بهش ندادم

چن سری ریپلای نکنید خسته میشنو ول میکنن

عکس خودتو بزار

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
خب اشتباه از خودتونه  منو تینا داشتیم تو ی تاپیکی شوخی میکردیم  طرف میبینه ک من ایشونو ت ...

بعضياشونم فكر ميكنن من كم اوردم و جوابشونو ندادم

😕

خب اشتباه از خودتونه  منو تینا داشتیم تو ی تاپیکی شوخی میکردیم  طرف میبینه ک من ایشونو ت ...

عزیزم حرف پاچه گرفتن کلمه زشتی هست هاا😕😕

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
گذاشتم

نصفتو ديدم

مشخصه خوشگلي

به كيپ كالم؟ نه  توو تاپيك خودم كه بقيه پست گذاشته بودن ايشونم گفته

در عجبم

قصدشون چیه خدا داند

تاپیک زدم عصر یه فیلم بود خودم ریده بودم از خنده

همه اومدن گفتن لبخند نزدیم و فلان😕اینقدر خورد تو پرم‌خدا میدونه

قشنگ خندم‌خشک شد

میزنن تو برجک ادم به رو‌خودشونم نمیارن

بعضیاشونم که‌مثل همین کیپ کالم دو پهلو حرف میزنه

ادم‌نمیدونه داره بد‌خرف میزنه یا داره دلسوزونه حرف میزنه

حالام میاد میگه به تو ربط نداره و فلان

برام‌مهم نیست😁

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2706