2737
2734
عنوان

چگونه برادرشوهرمو از خود دور كنم؟☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 3357 بازدید | 123 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه صمیمیت ولی نه در حدی که مشکلی پیش بیاد.امیدوارم احساسی براش پیش نیومده باشه که مشکلی براتون پیش بیاد.

چون مردا احساسشون فوران کنه دیگه نمیتونن کنترل کنن.

حتما به همسرت بگو.

ولی من خودم اذیت میشم 

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹

خداروشکر ن مادرشوهر ن برادر شوهر ن جاری ن خواهرشوهر ندارم.😄😄😄

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2731

جلو شوهرت یه بار بحثش پیش بکش با برادر شوهرت

بگو مثلا فلانی این همه میگی بریم بیرون حالا نکنه خبریه کسی رو میخوای بهم نشون بدی تاییدش کنم واست یا اینکه من دوس دارم برم فلان رستوران ببینم فضاش چطوره و کلا از این حرفا

اگه جلو شوهرت رنگ به رنگ نشد و بحث نپیچوند بدون منظوری نداره ولی اگه دستپاچه شد و تو قیافش مشخص شد دورشو خط بکش

سعی کن جایی بگی که رفتن اونجا واسه شوهرتم جذاب باشه اینجوری اونم خودشو میندازه وسط باهاتون میاد دیگه مشکلی نیست

خیلی راحت بگو من بدون فلانی (همسرت) جایی نمیرم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بخدا منم فقط سلام خدافظم باهاش دستم نميديم باهم هميشه با روسرى و اينا ولى خيلى خوش مشربه با همه ميجوشه ولى من خجالتيم.شوهرم خييييلى قبولش داره  ميترسم رابطشون خراب شه🥺

با تو در نهايتم من  

ببین این به تو نظر داره 

کسی الکی الکی زنگ نمیزنه 

الکی ام پیشنهاد بیرون رفتن نمیده 

اولش بیرون رفتنه ولی خدای نکرده کار به جاهای باریک میکشه  

بگو من بدون اجازه شوهرم جایی نمیرم 

رو بهش نده که پس فردا نتونی دیگه جمعش کنی 

2740
خداروشکر ن مادرشوهر ن برادر شوهر ن جاری ن خواهرشوهر ندارم.😄😄😄

چرا خداروشکر!

داشتنشون نعمته اگه سوهان روح هم نشن

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
وای چه فکرایی میکنیدا .. بابا منظوری نداره به ناموس برادرش چشم داشته باشه؟؟😲

از بس تو نی نی سایت چیزای عجیب دیدیم همش فکر بد میکنیم

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم