2733
2734
عنوان

چگونه برادرشوهرمو از خود دور كنم؟☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 3357 بازدید | 123 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو با شوهرت س تایی برین

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2728

به شوهرت گفتی داداشش هر روز میگه بیا بریم بیرون؟؟؟

خب اگه میخوای ببینی قصدش خوبه یا نه بگو باشه الان فلانی (شوهرت) میاد با هم میریم 

ببین چی میگه 

اگه قبول کرد یه چند ساعت بعد بهونه بیار بگو کار داشت و فلان 

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم

ی برادرشوهر دارم از همسرم بزرگتره ۳۵ سالشه و مجرد مثل برج زهر مار میمونه فقط در حد سلام و خداحافظ 😐

ولی کارهای برادرشوهرتم خوب نیس بپیچونش 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

منم با برادرشوهرم همسن هستیم و مجرده

گاهی وقتا زیادی معذب میشم از حرکاتش ولی میدونم منظوری نداره

اما چند وقته باهاش سرد برخورد میکنم، نمیخوام بقیه همیشه شاهد شوخی های ما دوتا باشن و سوتفاهم بشه براشون

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2740

والا برایه منم اینطوری میشه وقتی شوهرم میره سفر کاری یک ماه به شوهرم گفتم گفت عیب نداره برید بیرون باهم شام ناهار و گردش و اینا🤣🤣آشغالهامم میاد میبره شوهرم نیست اسنپمم میشه😑

پسرم ❤❤😍😍😘😘

بهترین کار اینکه به شوهرت بگی،اگرم دوس نداری بری به شوهرت بگو به برادرش بگه،اونا داداشن زبون هم و بهتر می فهمن

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

بدون اطلاع شوهرت تا سرکوچه هم نرو باهاش

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

وای چه فکرایی میکنیدا ..

بابا منظوری نداره به ناموس برادرش چشم داشته باشه؟؟😲

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙