2737
2739
عنوان

بیاید کمکم کنید دیگه...نینیم نمیاد گناه دالم...😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 50 پست
همین الآن تکون خورد...تکوناش خوبه...یعنی زودتر برم سونو؟؟؟

من ۳۶هفته رفتم سنوودیگه نرفتم 

فقط واسه حرکاتش میرم زایشگاه ونوار قلب ازش میگیرن دیگه سنو نرفتم

اخرین بار کی رفتی سنو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میترسم مدفوع کنه...یعنی راهی نداره؟؟؟😟😟😟

ببین ورزش کن مثلا دست هاتو بزن به دیوار کمرتو قر بده مثل حلقه زدن 

یا اینکه خنده دارها عین گربه چهار دست و پا راه برو 

لبه مبل بشین پاهاتو به اندازه شونت باز کن از هم پیاده روی بکن 

رقص 

بعد چای دارچین مهمولی خوبه 

یا چای زعفرون معمولی 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
امروز 39 هفته و 6 روزم...فردا چهل هفتگیم کامل میشه...

قربونت برم من دوتا بچمو چهل هفته و چهار روز  با امپول فشار به دنیا اوردم هر دوتا رم با خواهشو التماسو جنگو دعوا بستریم کردن میگفتن چهلو یک هفتت پر شد درد ت نگرفت بیا امپول فشار بزنیم دهنه رحمم اصلا باز نشد روغن کرچک نخور اگه طبیعی هستی چون اسهالت میکن و صورت خوشی نداره...من زعفرون خوردم کپسول کرچک خوردم تخم شوید خوردم خاکشیر خوردم پیاده روی کردم ورزش کردم ولی دریغ از دردو باز شدن دهانه ی رحم..‌‌.چهل هفتت پر شد هر شب برو نوار قلب بگیر...مدام حواست به حرکت بچه باشه کوچکترین احساسی که کردی دیر تکون خورده بلافاصله برو بیمارستان برای نوار قلب سه چهار روز از چهل هفتت که رفت برو با خواهشو دعوام شده بستری شو چون ممکنه بچه مدفوع بکنه فقط از من به تو نصیحت از فردا که چهلت پر شد فقط حواست به حرکت بچه و نوار قلب گرفتن باشه همین هر روز چکش کن بچه رو

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
توروخدا استرس نده...دکترم گفت تا 6صبر کنم بعد برم سونو...شیشم تعطیله هفتم باید برم...😦😦😦

استرس نده چیه دختر؟؟؟بالاخره این خطرات هست.تو چرا انقدر ریلکسی؟پاشو برو دکتر معاینت کنه

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2738
منم 36 هفته رفتم...

واسه چی دوباره میخوا سنو بدی؟؟؟

تاریخ زایمانتوکی زدن 

من اولین سنوم زده۱۰خرداد

ان تیم زده۷خرداد

انومالی ب بعد زده۹خرداد

طبق پریودم۵خرداد😁

دیگه نمیدونم کدوم درسته؟؟؟😳

باید بری دکتر چطوری دکترت بستریت نکرده؟

معاینه شدی؟

من تا 5 سانت دهانه رحمم باز میشه درد ندارم دکترا و ماماها میخوان از تعجب بمیرن

خطرناکه به نظرم عزیزم حتما برو معاینت کنن و رضایت بده بستریت کنن

واسه چی دوباره میخوا سنو بدی؟؟؟ تاریخ زایمانتوکی زدن  من اولین سنوم زده۱۰خرداد ان تیم زده۷خر ...

تو اینترنت نوشته بود اگه از وقتش بگذره باید سونو انجام بشه که اگه خطری نباشه بارداری ادامه پیدا کنه...

قربونت برم من دوتا بچمو چهل هفته و چهار روز  با امپول فشار به دنیا اوردم هر دوتا رم با خواهشو ا ...

راستی یه سوال...با آمپول فشار اذیت نشدی زایمانت راحت بود؟؟؟آخه همه میگن آمپول فشار وحشتناکه...

2706