2733
2739

فردا 40 هفتم کامل میشه...چیکار کنم زودتر بیاد...

شکم بالاست...ورزش میکنم...می رقصم...پیاده روی میکنم فایده نداره...فقط چند روزه شبا یه کوچولو زیر دلم درد میگیره...

بعضیا میگن زعفرونو الآن نخور...بعضیا میگن بخور...

دکترم گفت روغن کرچک بخورم...یادم رفت بپرسم چقدر...امروز از بهداشت پرسیدم گفت یه ظرف کاملشو بخور!!!

چیکار کنم چی بخورم؟؟؟

@daria12    

@راشل90    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عروس داداشم. در نگرفت کلی خودشو درگیر کرد پیاده روی کرد. اما اصلا وابدا درد نگرفت. میگما مواب باش نی نی مدفوع نکنه ها. تو این روزا مراقب باش.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
2738

اخرش سزارینش کردن

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

زعفرون بخور آب هویجم بخور 

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
نه...نمیاد متأسفانه...فک کنم از اوضاع اقتصادی میترسه...😥😥😥 انشاءالله مبینا...

اخیییی ایشاالله فردا شب تاپیک زایمانت رو ببینیم

نامدار باشه ایشاالله

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

آخی. وقت زایمانه؟ 😍 

من که از این چیزا اطلاع ندارم. صفحتو ذخیره می کنم تا در جریان باشم

فقط می دونم که از روغن کرچک بیزارم. نمی دونم خوردی یا نه همش حس می کردم گلو و معدم پر روغنه. خیلی بد بود

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706