2733
2739
عنوان

جواب دختر خاله ی بیشعورمو چی بدم???

896 بازدید | 21 پست

رابطه ی خانواده مادرم با شوهر من خیلی خوبه بطوریکه توی هر مراسمی من و شوهرم دعوتیم.سه ساله خاله م مستقیم و غیر مستقیم حسادتشو ابراز کرده ازین بابت ک چرا منو دعوت میکنن و دخترای اونو که سر جمع با بچه هاشون 15 نفرن دعوت نمیشن.من به رسم احترام تو همه این مدت جوابشو ندادم.تا اینکه چند وقت پیش با شوهرم تو بازار با دوتا از دختر خاله هام روبرو شدم خواستم باهاشون سلام علیک کنم ک خودشونو ب ندیدن زدن و راشونو کج کردن.منم پیش شوهرم خیلی خجالت کشیدم.تا اینکه چند وقت پیش تو یه مراسمی دخترشو دیدم و خیلی سرد باهاش صحبت کردم.حالا ب گوشم رسیده ک پشت سرم میگفته ناهید با من درست حسابی حرف نزده.بنظرتون چه جواب دندون شکنی بدم ک بره برسه ب گوشش.خسته شدم از اینهمه تیکه پرونیهاشون

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بگو من با هرکس مثل خودش برخورد میکنم

و خیلی مستقیم بگو ‌که تو بازار دیدیش برخوردش درست نبوده

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
2738

دوستان درست میگن،هیچی نگو ولی همین رفتار سردتو ادامه بده،در ضمن ادم بیشعور هیچ وقت درست نمیشه،حالا هرکاریشم بکنی،بکشیش اصلا،درست بشو نیست که نیست

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2706