2733
2734
عنوان

شماهم توخواب اینجوری میشید؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 26 پست

یه بار اینجوری شدم.

دلیلش هم اینه که شوهرم بعداز رابطه وقتی ارضا میشه منو رها میکنه و من ارضا نمیشم حتی ماه ها.

میگه حق نداری خودتم ارضا کنی. پس تو خواب اینجوری میشم. 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه نیستم    

احتمالشم نمیدی؟؟ اونایی ک پسر باردارن بعضیاشون از این خوابا میبینن

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
آررررررررررره منم اینجوری شدم. دقیقا دیروز خواب دیدم. اصن وقتی بیدار شدم تمام بدنم درد میکرد. خیل ...

من شنیدم توهمین نی نی سایت میگن جن باعث میشه زن توی خواب اینجوری بشه

چرت وپرت نگید خواهشا 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2738

نه بابا.

ببین تو خواب و عالم مثال ، ممکنه یه سری چیزا معانی برعکس داشته باشه.

یکی از دوستانم که تعبیر خواب میخونه و تا حدی بلده میگه اینکه رابطه داشته باشی با مرد تو خواب بد نیس.

ینی نفس به طبعیت عقله.

اون میگفت اصن نگران نباش. اکثرن اینطور خوابا اشکالی نداره.

البته اون بدون ارضا شدنش رو میگه

وزن اولیه ۹۸.۶🙈وزن هدف ۷۰😍 هدف اول:۹۵🔓هدف دوم:۹۰🔓هدف سوم:۸۵🔓هدف چهارم:۸۰🔒هدف پنجم:۷۵🔒هدف نهایی:۷۰😍❤️ عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خماریه دفعه تونستم بازم میتونم💪