2726
عنوان

شماهم توخواب اینجوری میشید؟؟!

250 بازدید | 26 پست

بارهاخواب میبینیم درحال رابطه باغریبه هام بالذت زیاددد که توواقعیت همچی لذتی نیس

بعدازبیدارشدن خیلی احساس گناه میکنم حس میکنم ب شوهرم خیانت دارم میکنم بااین خوابا...

چ معنایی داره شمامیدونید؟

خوابه دیگه😂

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

فیلم های پ و رن  میبینی؟؟ 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من چند وقته پیش یه مقاله انگلیسی راجبش خوندم ک علتش تنشهای زندگی هست
قطعا ب معنی خواست قلبی فرد ب رابطه چنسی نیست
وقتی فشار روحی و روانی داری واسترس تیو زندگی هست انگار مغز توی خواب یه لذت گذرا برات بوجود میاره ک نشاط رو برگردونه
بهش فکر نکن
همه اینجوری میشن
اکثرا میانسالا میشن

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

درضمن اگر تو خواب ب اوج لذت میرسی باید غسل جنابت بگیری ... و اینکه شبا قبل خواب آیت الکرسی و سوره فلق و ناس بخون 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

آررررررررررره منم اینجوری شدم.

دقیقا دیروز خواب دیدم.

اصن وقتی بیدار شدم تمام بدنم درد میکرد.

خیلی اعصابم خرد شد که چرا ازین خوابا با این همه لذت میبینم.

به قول شما اصن در واقعیت اینطوری نیس.

اصن بعضیارو هم ندیدم😥

وزن اولیه ۹۸.۶🙈وزن هدف ۷۰😍 هدف اول:۹۵🔓هدف دوم:۹۰🔓هدف سوم:۸۵🔓هدف چهارم:۸۰🔒هدف پنجم:۷۵🔒هدف نهایی:۷۰😍❤️ عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خماریه دفعه تونستم بازم میتونم💪
ولی راضیم ازشوهرم همه جوره نمیخام این خاباروببینم چیکارکنم

باردار نیستی؟؟؟؟. قبل خواب سوره ناس و فلق بخون

2706