2737
2734
عنوان

حالت تهوع راهنمایی

47 بازدید | 13 پست

دوستان من مشکل معده دارم فتق هیاتال، ورم، رفلاکس شدید، التهاب شدید علایمم حالت تهوع دایمی، رفلاکس دایمی، ترش کردن دایمی، درد گلو دایمی، درد قفسه سینه گاه گاهی، تنگی نفس گاه گاهی، سرفه گاه گاهی، درد معده صبح ها و شبها 

من با همه کنار اومدم ولی با حالت تهوع کنار نیومدم حالمو خیلی داغون کرده دارم دومپریدون برای تهوع میخورم ولی اصلا جواب نمیده فقط جلوگیری از استفراغ میکنه 

بعد گفتند از اعصابه که دارم حدود یه ماه و یه هفته قرص میخورم اصلا ارامش نداده بهم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وای خیلی خیلی سخته آمپول ضد تهوع بزن قرصش زیاد تاثیر نداره غذاهای کبابی بخور سیرابی بخور میوه هارو ...

نمیدونم چرا امپول را نمیدن اخه چیکار کنم چه امپول یا چه قرص بخورم به خدا مردم زندگیم به نابودی رفت 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2738

آندوسکوپی کردی؟ 

هلیکوباکتر نداری؟

منم این علایمو داشتم چندسال پیش آندو کردم گفت هلیکوباکتر داری با ورم معده

هلیکورو درمان کردم ولی معدم همچنان ورم داره دوباره پارسال آندو کردم گفت اثنی عشرت هم یه زخم کوچیک داره معدتم ورم داره یه دوره قرص خوردم یه دوره هم رب شیرین بیان و بابونه که خیلی خوب بود آرومم کرد 

آندوسکوپی کردی؟  هلیکوباکتر نداری؟ منم این علایمو داشتم چندسال پیش آندو کردم گفت هلیکوباکتر د ...

عزیزم فتق هیاتال، ورم، التهاب و رفلاکس دارم ولی باکتری ندلشتم

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
آندوسکوپی کردی؟  هلیکوباکتر نداری؟ منم این علایمو داشتم چندسال پیش آندو کردم گفت هلیکوباکتر د ...

من دارم قرص میخورمولی حالت تهوع خیلی اذیتم میکنه

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢