2733
2734
عنوان

حالم از اينجور ادما بهم ميخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 48 پست
آخی گناه داره عموی شما. طفلک جنایت که نکرده، بیماری ژنتیکی داره. اینا خیلی مظلومن... 

خيلي بيچاره مثل فرشته هاست تازه انقدر دلش ميخواست بياد باباش و عموهاي ديگه م بهش گفتن جاي تو نيست ما اصلا نميخواستيم با خودمون ببريمش ازين كه اون پيغام فرستاد خيلي ناراحت شدم

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به بابام نگفتم اگه بگم نميرن مامانبزرگم كه مامان همين عموم ميشه مريضه زمين گيره كه عمه ي عروسم هس ...

نزار باباتم بره. بخدا ارزش ندارن اینا. 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
اخه عروسيم نيست يه عقد محضري سادست بعدشم رستوران همين فكر كن واسه يه همچين كار مسخره ايي دلش نميخواد ...

من همیشه واسم سوال اونا که سندروم داون دارن بغیر از قیافه دیگه چه تفاوتایی دارن؟؟؟؟؟؟

بعدم.نترسید دلشبشکنه اه بکشه خدا بزار تو کاسش

وخدایی که نگه داشت دلم را از غم .......;وانگهی گفت کمی صبر و مدارا تا دم........🌼🌼
2731

زود قضاوت نکنید شاید خونه واده داماد از فقر فرهنگی رنج میبره و عروس بیچاره از ترس اینکه نگن اینا سابقه اختلال ژنتیکی تو خونوادشون دارن  اینجوری گفته

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
ن شماها ن عمو ها و عمه ها مادر بزرگت اینا هیچ کس نرید. تا بفهمن همچین با ارزشم نیست ک بخاید از بچه خ ...

خدا نكنه عزيزم خودمم خيلي دلم شكست😢😢

من بودم نمی رفتم البته بستگی به رفتار عموتون هم داره سابقه به هم ریختن مهمونیها رو که ندارن؟ چون ر ...

اصلا خيلي مؤدبه قبلنم بوده تو مراسما تو عقد خودمم بود كت شلوار پوسيد يه گوشه نشست فقط دست ميزد 

2740

والا پسرخاله من شب عروسی بعد یکسال عقد فهمید یه برادرزن داون داره . هیچکس به روی خودش نیاورد و انگار نه انگار

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اصلا خيلي مؤدبه قبلنم بوده تو مراسما تو عقد خودمم بود كت شلوار پوسيد يه گوشه نشست فقط دست ميزد 

عزیزم ⁦❣️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

پسرهمسایه منم سندروم داون داره خیلی مهربونه خیلی هم خجالتی دیگه مارو میشناسه میبینه سلام میده دوس داره با دخترم بازی کنه. خواهرکوچیکش کلاس پنجمه گفته بود مامان به داداشم بگو سلام نده خجالت میکشم همسایه ام به من گفت منم گفتم من دوس دارم رضا بهم سلام میده اگه سلام نده باهاش قهرمیکنم رضا هم خوشحال شد

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ تو بهر هیچ برهیچ مپیچ
من همیشه واسم سوال اونا که سندروم داون دارن بغیر از قیافه دیگه چه تفاوتایی دارن؟؟؟؟؟؟ ...

هيچي والا همه ي كاراشو خودش ميكنه تازه خيلي از كاراي پدر مادرشم انجام ميده مامبزرگم زمينگيره جواد بيچاره همه ي كاراشو انجام ميده نصفه شب بيدارش ميكنن بيدار ميشه براشون دارو مياره اب مياره خيلي مهربونه

هر کسی خصلتی داره دختری که با وجود اوضاع مالی پدرش اینجوری بریز به پاش میکنه توقع چنین برخوردی هم ازش میره اون دختر نحوه برداشت دیگران براش اهمیت کاذب داره شما خودتو اذیت نکن

زود قضاوت نکنید شاید خونه واده داماد از فقر فرهنگی رنج میبره و عروس بیچاره از ترس اینکه نگن اینا ساب ...

نه بابا من ميشناسمش به خاطر ابرو ريزي و ظاهر عموم اين حرفو زد 

2706