2726
عنوان

حالم از اينجور ادما بهم ميخوره

473 بازدید | 48 پست

امشب عقد دختردايي بابامه يعني بابام اينا پسر عمه ي عروس ميشن من يه عمو دارم كه سندروم داون هستش و خيلي هم پسر خوب و مؤدبيه اسمش جواده حالا  عروس دخترخاله ي شوهره  منم ميشه چون من فاميلي ازدواج كردم خلاصه ديشب به شوهرم گفته ميشه بهشون بگي جوادو نيارن با خودشون😒 دختره ي احمق حالا اگه وضع زندگيشو ببينيد😒يكي نيست بهش بگه اون چيزي كه ابروتو ميبره حضور اين بنده خدا نيست وضع خونه زندگيته 

كلا خيلي اعتماد به نفسش بالاست باباش هيچي نداره بنده ي خدا خيلي ادم خوبو زحمت كشيه به زور و سختي كار ميكنه هرچي پول در مياره دخترش ميبره خرج لباسو ارايشگاه و اينا ميكنه طوري كه اگه ظاهرشو ببينيد فكر ميكنيد دختر ثروتمنديه همش لباساي مارك ميپوشه ماهي يه بار مو رنگ ميكنه 

شخصيت اصليشو يادش رفته 😏

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بودم نمیرفتم عروسیش میشستم پیش عموم و خوش و بش میکردن

اخه عروسيم نيست يه عقد محضري سادست بعدشم رستوران همين فكر كن واسه يه همچين كار مسخره ايي دلش نميخواد اون بچه باشه حالا خوبه يه مراسم باشكوه و مجلل نيست

اشکال نداره نبرید  عموتون و 

بعضی از خانواده ها فرهنگ ندارن سریع میگن اینا ژنتیکی مشکل دارن 

حتما دختر داییت از همین ترسیده که پشت سرش حرف باشه 

دیگه شرایط و فرهنگ جامعه همینه کاریش  نمیشه کرد

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

به دل نگیر

شعور خودشو نشون داده

بچه ها داون خیلی مهربون و تمیزن

دوست داشتنی هستن

وقتی فحش یه جامعه عقب مونده هست. نباید از افرادش انتظار شعور داشت

دزد و معتاد و ... رو بی ابرویی نمیدونن.نقص ژنتیکی رو میدونن

ن شماها ن عمو ها و عمه ها مادر بزرگت اینا هیچ کس نرید. تا بفهمن همچین با ارزشم نیست ک بخاید از بچه خودتون بزنید، برید عقد اون ایکبیری، الهی من بمیرم برای دل عموت

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

بگو ما اصلا قرار بود نیایم😏

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

من بودم نمی رفتم

البته بستگی به رفتار عموتون هم داره

سابقه به هم ریختن مهمونیها رو که ندارن؟ چون رفتار این افراد با هم خیلی متفاوته...بعضیهاشون خیلی آرومن ولی ی مورد دیدم اذیت میکرد خیلی

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
ب نظرم هیچکدوم نرید

من به بابام نگفتم اگه بگم نميرن مامانبزرگم كه مامان همين عموم ميشه مريضه زمين گيره كه عمه ي عروسم هست فقط بابابزرگم داره با بابام ميره اون بيچاره م تازه از بيمارستان مرخص شده واسه احترام به باباي عروس داره ميره اون وقت اون احمق بر ميگرده اينجوري ميگه

2706