2737
2734
عنوان

راهیی هست که بدون داشتن شوهر بشه بچه دار شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه اقایی 34 سالش بود و مطلقه میگفت رحم اجاره میکنم ولی ازدواج نمی کنم دیگه میخوام یه بچه هم از خودم ...

یک تخته اش کم بوده اون اقا

رحم اجاره ای کلی خرج و دنگ و فنگ داره انگار الکیه شناسنانه زن و شوهر و مجوز پزشک قانونی...

بهش بگو نابغه یک زن صیغه کن دردسر نداره خرجشم خیلی کمتره

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2731
یه راه دیگه ام هست ک خیلی سخت و رو اعصابه اینکه ص.ی.غ.ه بشی حالا  با یه ادم مجرد بعد باردار بشی ...

مگه  اون  پسره  خل و  چله  الکی  الکی  برا  مردم  بچه  درست  کنه  شناسنامه  بده...بچه  بزرگ  شد  دنبال  ارث  بیاد😁

نور
تو ايران سي سال به بالا مي توني به فرزندي بگيري بخواي خودت به دنيا بياري تركيه اي جايي بايد بري هنوز ...

واقعا نمیدونم چه فکری میکنید که میگید خوبه این نهایت خودخواهیه یه مرد  یا زن دلشون میخواد بچه داشته باشن درس اما این درسته که هیچ به اون بچه فکر نکنن که اون هم پدر میخواد هم مادر و اگه هرکاری واسش بکنن بازم یه خلا و کمبودی تو زندگیش داره 

ایییییش صیغه ک اصلا دوست دارم مهاجرت کنم اونور اب با ی خارجی ازدواج کنم ولی سرمایه کلان میخواد

سنت کمه تا اون موقع اوکی میشه برنامه ریزی 5ساله بکن میشه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
2740
۲۰ فعلا. نمیدونم از بعضی ویژگی های مردا حرصم میگیره ک مثلا بخواد محدودم کنه و بعضی حقوقی ک الان دارم ...

وااا خب اگر ميتونى خارج شى همين الان خارج شو از اين مملكت برو!ديگه وقتى شوهر كردى ميخواى بدون شوهرت برى خارج چى كار كنى؟!!! به نظرم اول بشين فكر كن ببين دقيقا چى ميخواى شوهر ميخواى مهاجرت ميخواى بچه ميخواى چى ميخواى!

🐞
دهه هفتادی ک بچه نیست 😫

افکارت بچگونست خوشکل خانومم.۲۰ هم بچست.خاهر شوهر من ۱۹ سالشه بچه داره.خودش از صدتا بچه بچه تره.سطح خودتو بکش بالا یه مرد هم سطح خودت گیرت میاد ایشالله .اونم تو ۳۰ سالگی الان برات زوده.😍

یه راه دیگه ام هست ک خیلی سخت و رو اعصابه اینکه ص.ی.غ.ه بشی حالا  با یه ادم مجرد بعد باردار بشی ...

اونم حتما میاد شناسنامه میده!! عجب مردمو تو چاه نندازید 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
وااا خب اگر ميتونى خارج شى همين الان خارج شو از اين مملكت برو!ديگه وقتى شوهر كردى ميخواى بدون شوهرت ...

فعلا فقط در حد مسافرت دو سه روزه میتونم خارج شم متاسفانه وگرنه اگ پولدار بودم خیلی وقت پیش رفته بودم.

منظورم از اجازه خروج از کشور هم همون مسافرت های کوتاه بود وگرنه اکثر مردم ترجیح میدن مجردی مهاجرت کنن

2706