2703
2553
عنوان

راهیی هست که بدون داشتن شوهر بشه بچه دار شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 100 پست
واقعا نمیدونم چه فکری میکنید که میگید خوبه این نهایت خودخواهیه یه مرد  یا زن دلشون میخواد بچه د ...

گفتم اين بحث ها تو ايران سنگينه. جالبه بچه هايي كه تو همين ني ني سايت پدر مادرهايي دارن كه هر روز مثل سگ و گربه به هم مي پرن، خيانت مي كنن كتك ميزنن يا حتي پول لازم واسه رفاه بچه هاشون رو ندارن و بچه اوردن رو مي بينيد نگرانش نميشيد. خودخواهي اينه جاي مردم تصميم بگيريد و براي ديگراني كه زندگيشون به شما ربطي نداره خط كش برداريد. هر كسي با توجه به نيازها و روحيات و زندگي كه داره بايد بهترين رو انتخاب كنه حالا اين بهترين زندگيه من لزوما براي شما هم بهترين نيست.

اين سوالت هم اتفاقا يكي از دوستام كه هلنده درباره همجنسگراها گفت كه اونجام بهشون بگي بچه بدون انتخاب خودش بايد دو تا بابا داشته باشه و اين خودخواهيه... جوابي كه شنيده بود مفصل بود .. بگذريم

نمیدونم کلا ادم عصبی هستم تحملم کمه. نصف هفته رو خوابگاه دور از مامانم باشم میخوام گریه کنم

چرا ؟ ببینید شما خودتون مشکل دار بودنتونو میدونید این ی قدم به جلو هستش خب سعی کن به خودت کمک کنی تا این حسو عوض کنید ! ی مثال( من تو کودکی و نوجوانی خیلی فوتبال بازی میکردم و بر اثر شوت کردن با بیرونه پا که تخصصم بود پای چپمو موقع راه رفتم کج و به طرف داخل انحراف پیدا کرده بود میزاشتم که وقتی متوجه شدم یکسال به راه رفتنم توجه کردم تا به حالت طبیعی برگشت)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو هنوز نمیدونی از خودت چی میخوای، حالا کمبود محبت های مادرتو میخوای اینجوری نشون بدی، و اینکه بد اخلاقی و کسی رو نمیتونی پیش خودت نگه داری ریشه تو اخلاق و رفتار مادرت با پدرت داره که باعث شده تو اینطوری فکر کنی، بنظرت برای اینکه بتونی هر کاری کنی اول باید خودتو از درون درمان کنی، بعد ش همه چیز خودبخود حل میشه، بنظرم پول داری اول برو پیش روانشناس، همه چیز درست میشه. زمانی که خودت درمان بشی اول. تو شدیدا نیاز به یک روانشناس داری

الان خيلي زوده براي تصميم گيري ولي اگه به سني رسيدي كه ثبات داشته باشي و هنوز فكرت همين بود انجامش بده. خيانت اينه كه براي بچه دار شدن ازدواج كني ولي بدوني اون زندگي فقط براي بچه دار شدن شكل گرفته و به خودي خود موفق نيست. وقتي زن بالاي ٢٧-٢٨ سال به هر دليل نخواد ازدواج كنه ولي بدونه براي حفظ سلامت روانيش بچه مي خواد و مادر خوبي هم براي بچش ميشه هيچ ايرادي نداره بچه داشته باشه هيچ احدي هم نمي تونه براش تعيين تكليف كنه كه از خودت بچه نيار بچه يكي ديگه رو بزرگ كن. اين همه بچه پدر ندارن مرده يا جدا شده ولي فوق العاده خوشبختن و مادرهاي بي نظيري دارن. يا همكار خودم تعريف مي كرد تو نوجووني خودش پدر مادرش رو برده جلو دادگاه گفته جدا شيد من و خواهر برادرامو با اين زندگيه مثلا مشترك داغون كرديد. بذار به ثبات برسي تو زندگيت پيشرفت كني زمانش برسه بهترين ها اتفاق مي افته

2456

عزیزم پرورشگاه به خانمای مجرد و موجه بچه میده وقتی میتونی از یه بچه بی سرپرست حمایت کنی چرا میخوای یه بچه دیگه اضافه کنی این همه بچه که چشم انتظار مادرن. بیخود خودتو توی دردسر اسپرم و اینا ننداز میدونی اون بچه ای که بدون پدر به دنیاش بیاری چقد از لحاظ روحی آسیب میبینه؟ بچه ای که از پرورشگاه بیاری قضیش فرق میکنه 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
فعلا فقط در حد مسافرت دو سه روزه میتونم خارج شم متاسفانه وگرنه اگ پولدار بودم خیلی وقت پیش رفته بودم ...

خب اگر اينقدر آزادى كه خارج مجردى ميرى شوهر ميخواى چى كار جات خيلى ام خوبه😂😂ما هنوز يه شمال اجازه نداريم

🐞
2714