2737
2739
عنوان

امشب قراره بعد یکسال همه جاریهام ......

| مشاهده متن کامل بحث + 976 بازدید | 65 پست
اره خیلی ساده هستم تا پیششون بشینم همه چیو لو می دم خخ

خیلی روی این ویژگی خودت کار کن و مواظب حرفهات باش. 

البته نه فقط توی جمع خانواده همسرت، همه جا باید مواظب حرفات باشی حتی توی خلوت با مادر و خواهر و دوستات. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما همین الان خنجر رو از رو بستی,برای همه یه خصوصیت بد گفتی به خواهرشوهرت ک دوس داره دور هم جمعتون ک ...

نباید هم منفی باشه، در این صورت خود آدم عذاب میکشه. 

اونا هم انسان هستن و حالا عضوی از خانواده با هزار تا حسن و عیب مثل باقی انسانها. 

سخت گرفتن آدم رو نابود می کنه

کی آخه به جاری محل میزاره🤭من تو جمع معمولا پیش شوهرم میشینم..به کسی زیاد محل نمیدم

جاری هم یه آدمه خب محل ندادن نه با کلاسیه نه افتخار.اتفاقا آدم باید اجتماعی باشه و با هرسطح و مدل از آدما بتونه یه ارتباط مناسب داشته باشه

2738
جاری هم یه آدمه خب محل ندادن نه با کلاسیه نه افتخار.اتفاقا آدم باید اجتماعی باشه و با هرسطح و مدل از ...

من با آدمهایی که مثل خودم نیستن یا مورد پسند خودم نیستن نمیتونم ارتباط خوب برقرار کنم....ترجیح میدم فاصلمو رعایت کنم

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

استاتر اتفاقا خواهرشوهرت بسیار اجتماعی وفهمیده اس چون تو این ویژگی رو نداری بهش میگی پررو.یکم زو خودت کار کن.و رو دیگران اسم افاده ای و نور چشمی و فلانونزار...اخلاق همه انسانها متفاوته و هنر اینه که با این تفاوتوها بتونن در کنار هم باشن.

من با آدمهایی که مثل خودم نیستن یا مورد پسند خودم نیستن نمیتونم ارتباط خوب برقرار کنم....ترجیح میدم ...

فاصله رعایت کردن با محل ندادن فرق داره...کلا کسی که از کلمه محل ندادن استفاده میکنه یه جور عقده درونی داره 

فاصله رعایت کردن با محل ندادن فرق داره...کلا کسی که از کلمه محل ندادن استفاده میکنه یه جور عقده درون ...

شما هرجور راحتی و دوست داری فکر کن دوست عزیز😊

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
نباید هم منفی باشه، در این صورت خود آدم عذاب میکشه.  اونا هم انسان هستن و حالا عضوی از خانواده ...

اره موافقم,نه اینکه خیلی حالا بگم هیچ مسکلی نیستا,ولی از اول خیلی راحت گذشتم و اصلا گله و شکایت و بداخلاقی نکردم,از طرف اونام همینطور شده اگرم من اشتباهی کنم راحت میگذرن و بروم نمیارن,مگه میشه ما اشتباه نکنیم,اینجوری هیچوقت تورو هم وای نسادیم و باهم خوبیم

دختر پاییز

یعنی چی خواهرشوهر مجردم با پرویی؟ بده همه خانواده و برادراشو میخواد دور هم جمع کنه؟ بعدشم حق دارن والا خانواده به این پر جمعیتی هر روز یکیتون میخواین برین سختشونه پذیرایی و پخت و پز و چیزای دیگه. وقتی همه یه روز برن خیلی براشون راحت تره. 

شما هم لازم نیست رفتار خاصی داشته باشی خودت باش و مثل همیشه رفتار کن بگو بخندتم بکن کمکم بکن خودتم خوشحال نشون بده. اون جاریت اومد پز بده توام باهاش همکاری کن هرچی گفت تایید کن بگو آره راست میگی خیلی خوبه خوش به حالت بذا حال کنه. اونی هم که غیبت میکنه فقط به حرفاش گوش کن و تو چیزی در جوابش نگو. اونی که نورچشمی مادرشوهرته باهاش خیلی خوب باش فک نکنن حسودیشو میکنی. البته ضایع خوب نباشیا که بفیه جاریات بگن فقط با فلانی خوب بود به ما محل نذاشت. کلا عادی باش

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706