2726
عنوان

امشب قراره بعد یکسال همه جاریهام ......

| مشاهده متن کامل بحث + 976 بازدید | 65 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما همین الان خنجر رو از رو بستی,برای همه یه خصوصیت بد گفتی به خواهرشوهرت ک دوس داره دور هم جمعتون ک ...

آخه طرف هات خوبن وقتی۲تا جاری داشته باشی که بشینن باهم بگن و بخندن  یک کلمه هم با تو حرف نزنن تو هم دیدت نسبت بهشون عوض میشه اونم نه یک ماه نه یک سال۷ساله اینطور هرچه خوبی کردم هرچه محبت کردم هرچه گفتم من به خاطر خدا ندیده بگیرم ولی بدتر شدن فقط به جرم اینکه میگن من برا عقد بیشتر از اونا خرید کردم آره عزیزم اینطور آدمایی هم هستن 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2728

والا خوش به حالتون ما سه تا عروسیم شاید سه سالی بشه مادر شوهرم همه روجمع نکرده دور هم جدیدا هم که تنها تنها هم دعوت نمیکنه من ۷ ماهمه و جاریم ۴ ماهه مادر شوهرم یه سراغم ازمون نگرفته 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
چه رفتاری داشته باشم امشب حوصله کاراشون رو ندارم

ماهم ۴تاجاری ودوتاخواهرشوهر هستیم هروقت دور هم جمع میشیم تا یسال حرف و حدیث درمیاد. بنظرم حرفی نزن چیزی نگو ک به خودشون بگیرن و مدرک بشه بعدن. با احترام بشین و بیشتر شنونده باش