2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه یه کم از انتظاراتم پایینتره..الان میگم کاش از اول یه سطح بالاتر از زندگی رو تو ذهنم پرورش میدادم.  چون بعدا افت میکنه

پسرا هم بله بعضی ها  وابسته دختر مورد علاقشون میشن و میشی همه زندگیشون

بعد ازدواج هم که اکثرا وابسته مامانشون میشن  

ب نظرم تنها دلیلی ک ازدواج میکنن واس مردا اون نیازشونه

اگه تو سن کم ازدواج کنن "شاید"  اینجوری باشه ،

ولی اکثرا اینطور نیست عزیزم .

مردا واسه نیازشون میتونن دوست دختر بگیرن ، زن صیغه کنن ، میتونن ازدواج سفید داشته باشن و ... نه اینکه انقدر زیر بار مسیولیت برن .

البته امکانش هست یه نفر فقط واسه رابطه زن بگیره ولی خیلی کمه .

2728
😂😂😂😂 منم دسشویی بخام برم بیدار میشه میگه چی شده کجا میخای بری، نمیدونم چرا فک میکنه میخام تنهاش ...

اره دقیقا کسی نمی دونه اینا تو خونه چطورن ، مثل یه پسر بچه بزرگن

الهی به امید خودت نه بنده های بی خودت
دقیق عین شوهر من تو خواب عمیقم ک باشه با هزار بدبختی باید یواشکی بلند بشم برم دست شویی بلند میشه میگ ...

شوهر منم چنین رفتارهایی داره ولی حرف مسافرت زنونه میشه تشویقم میکنه برم

از یه طرف خوشحالم که منو مثل زندانی ها تو خونه نگه نمیداره از یه طرف ناراحتم که انگار بود و نبودم براش فرقی نداره

به نظرتون به این شوهر میشه گفت وابسته؟

من تو بچگی در مورد بابام چند بار دیدم قانع شدی یا باز بگم 😶

خوب پس کلا دیدت نسبت به ازدواج منفی هست 

عزیزم خیلی دقت کن تو انتخاب ان شالله ار اونا بشی که بگی ازدواج خیلی بهتر از اونیه که فکرشو میکردم 

بابای من خیلی مرد خوبیه ولی غر غرو انقدر از این اخلاقش بدم میومد تمام تلاشمو کردم زن مردی بشم که اخلاقای بد بابام رو نداشته باشه چون شاید بتونی با اخلاقای بد جدید کنار بیای ولی چیزایی که از بچگی رو اعصابت بوده و حالت ازش بهم میخورده رو اصلا نمیشه تحمل کرد خدا روشکر از انتخابم راضی هستم 

2738

من فکر می کردم ازدواج کنم چهارتا بچه میارم چاااااااااق میشم و سینه هام تا شکمم میاد و شب تا صبح کارمیکنم و شوهرم هم میاد خونه کلی بهش میرسم و هرروز میرم خرید و میشم یه زن خیلی زبروزرنگ ولی کااااملا برعکس شد!!!😞 تنبلو لاغر مردنی و غرغرو شدم😒

شوهر منم چنین رفتارهایی داره ولی حرف مسافرت زنونه میشه تشویقم میکنه برم از یه طرف خوشحالم که منو مث ...

آره وابسته و دوستت داره. دلش میخاد بهت خوش بگذره و به قول خودت زندانی نباشی. شوهر منم خیلی بهم میگه با دوستات برو بیرون و خوش بگذرون و.... میگه دوست دارم شاد باشی 

من فکر می کردم ازدواج کنم چهارتا بچه میارم چاااااااااق میشم و سینه هام تا شکمم میاد و شب تا صبح کارم ...

یه تکونی به خودت بده تنبلی رو کنار بزار و زندگی رو قشنگ ببین. غر زدن هم یواش یواش کم کن. میتونی اگه خودت بخای

2706