2737
2739
عنوان

خانمای تهرانی لطفا بیان

52 بازدید | 8 پست

مانتوی خوشگل وخاص از کجا میخرید؟جلو باز نباشه.کوتاهم نباشه.لاکچری باشه وکار شده .خوشگل باشه دیگه

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تندیس تجریش، کوروش ، قائم هم بد نیس

قیمتاش در چه حدیه؟؟

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2728
هفو تیر معدنشه

مانتوهاش خاصه؟من اینقدر سخت خرید میکنم عید نتونستم مانتو بخرم.یا مانتوها خوب نبودن یا من سخت پسندم

مانتوهاش خاصه؟من اینقدر سخت خرید میکنم عید نتونستم مانتو بخرم.یا مانتوها خوب نبودن یا من سخت پسندم

خیلی تنوع داره .محاله نپسندی 

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.                
2738
هفت تیر بدرد نمیخوره همون کوروش وتندیس از همه بهتره البته پالادیوم هم خوبه ولی خیلی گرونه

آخه کوروش و پالادیوم قیمتا نجومیه

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.