2733
2734
عنوان

مزاحم عوضي خير 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 110 پست
چقد بده بخایم ی عده ای رو بیخودی خراب کنیم اسمشونو بد در کنیم !شما از کجا میدونی مذهبیا سرگوششون میج ...

من نگفتم مذهبی ها اینجورین 

میگم چرا وقتی میخون بگن یکی شماره داد وخیانت کرد همش میگن طرف مذهبیه الانم که خیره مدرسه ساز مزاحم خیابونی شد

خراب کردن چهره ها رو گفتم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه ديگه وايستاديم به عنوان شاهد تا ١١٠ بياد  شماره هم خواستن بعدن بريم كلانتري كه ما نداديم و ...

پ ک اینطور!!

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️
2731
بچه ها كوتاه بيايين واقعا من دلم ميخواسته چهرره خير مدرسه ساز و خراب كنم !!!!  حق با شماست شبت ...

عزیزم کلی دارن میگن

به خودت نگیر!

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️
2738
چ حرفا !! این دیگه خیلی جدید بود درباره مذهبیا!! والا دورو بریا ما اینجوری نیستن شاید مذهبی نماهای ...

میگم چرا هر چی ادم بده میگن مذهبیه الانم مدرسه سازه ها قرار بد بشن نگرفتید من چی گفتما سریع جبهه نگیر ودعوا کن اگه جای متوجه حرفی نشدید سوال کنید بعد دعوا کنید 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
منم چون اين واسم عجيب بود گفتم اينجام بگم  بعد اخه اين نوع مزاحمت كه به هر كي برسه شماره بده&n ...

کجاش عجیبه ؟

اصلا تاپیک زدن نداشت و فقط هم این برداشت میشه که میخواستی وجه ادم خیر رو خراب کنی دیگه وگرنه نه جالب بود نه هیچ چیز دیگه 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
تا فردا شب ریپلای میشی خخخ

😭😭😭

خیری خیر نبینی.خخخخخ

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
میگم چرا هر چی ادم بده میگن مذهبیه الانم مدرسه سازه ها قرار بد بشن نگرفتید من چی گفتما سریع جبهه نگی ...

عزیزم کامنتا رو کامل بخون

ولی کلا شما بد بیان کردید!!

2706