2737
2734
عنوان

همه وقتو زندگیم اینه بچمو سرگرم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 100 پست
الان چاره بگید چکار کنم خسته شدم دلم میخواست کلاس زبان برم سرکار برم ولی نشستم تو خونه پسرمو سرگرم م ...

چرا که نه اگه میتونی بیاربچهاسرگرم میشن

زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔😔افسوس.... ☹️☹️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چاره بگید چکار کنم خسته شدم دلم میخواست کلاس زبان برم سرکار برم ولی نشستم تو خونه پسرمو سرگرم م ...

تو خونه زبان بخونین باهم کارتونای اینگلیسی ببینین اونم ببینه شما شورو شوق پیشرفت دارین روحیه میگیره. 

باردار نیستم.  تصمیم گرفتم مثبت باشم و انرژی های مثبت جذب کنم. همه چی به زودی رو به راه میشه . خدایا ممنونم
2728
نه دوست نیست با پدرش.هیچ دوستی هم نداره . هیچ حتی یه نفر

گلم کدوم شهری؟ مشهد حرم مشاورین رایگان داره 

خودت همت کن و به فکر آیندش باش 

هرطور شده با روانشناس مشورت کن 

با همسایه و فامیل معاشرت کنید

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

بدون اجازه ات بیرون میره؟ 

پسرت طبیعیه؟ 

یعنی خدایی نکرده بیش فعالی چیزی نداره؟ 

پارک میره بره بازی دیگه به بقیه چکار داره؟ 

ساندویچ درست کن دوتایی برین پارک پیک نیک

ببرش سینما و شهر بازی و باغ وحش

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
همه میگن دیر شده که؟؟پسرمم که عصبیه اگه شرایطش روم اثر بذاره و بچه بعدی همین شرایطو داشته باشه چکار ...

چندسالته پسرت چندسالشه

زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔😔افسوس.... ☹️☹️
2740

به نظرم اول یه کم روحیات پسرتون رو بررسی کنید و کمکش کنین از این حالت دربیایددلیلش رو پیدا کنید و مشکل رو برطرف کنید بعدش هم به فکر بارداری مجدد باشید

تمام این مشکلات با کمک وانشناس یا مشاور حل میشه

سعی کنین کارایی که دوست داره انجام بده

زیاد تو خونه نمودید با بچه های همسنش رفت و آمد کنه

گلم کدوم شهری؟ مشهد حرم مشاورین رایگان داره  خودت همت کن و به فکر آیندش باش  هرطور شد ...

همسایه که اصلا. اونا تا میان تو کوچه سریع میدن تو خونشون درشونم محکم میبندن اصلا به ما حتی نگاه هم نمیکنن با فامیل هم رفتوآمدی نداریم

ده

ده. سالشه😟😟😟😟

پسرای من 11و13سالن پدرمو درمیارن وقتی خونن ،کاش اینام یه لحظه فقط یه لحظه دکمه ی خاموشی داشتن 

از بس شلوغن

چرا کلاس نمینویسی ؟من تو طول سال تحصیلی هم کلاس قرآن و زبان می برم  

به نظرم یه جای کار ایراد داره ،پسر بچه ده ساله مگه آروم میگیره !!!

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️

من ازتک فرزندی بخاطرهمین چیزاش میترسم.

دخترمن نزدیک ۴ سالشه خیییلی ابراز تنهایی میکنه باابنکه کلی دوست داره و یدونه خواهرزاده دارم همسنشه ومیگه من دلم ابجی میخاد!!اینادوستامن ابجیم ک نمیشن🙄😑😑😑

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2706