2733
2739
عنوان

همه وقتو زندگیم اینه بچمو سرگرم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید به زندگیتون تنوع بدین. نگین خرج داره. با فکر کردم میشه تنوع های ارزون هم ایجاد کرد. تو جمع های مختل برید تا دوست پیدا کنه. اگه دوست پیدا کنه شما زحمتت کم میشه. ببخشید خب بره بیرون چه مشکلی داره؟ شما میگید میترسم بره بیرون؟ .بره که بهتره. ببخشید هوشش طبیعیه؟

2728
دقیقا همیناس که گفتی . ببین من چه جوریه وضعم حتی نمیدونم یه ساعت بعداز ظهر برم تو اتاق رو تختم دراز ...

الهی بمیرم براش عزیزم با باباش فیلم بگیرید خانوادگی ببینید خانوادگی برید بیرون ببرش کلاس کاراته یا هرچی دوس داره بپرس ازش چرا میگه هی تنهاس الهییی طفلک انگار خودمو دارم میبینم😢

الهی بمیرم براش عزیزم با باباش فیلم بگیرید خانوادگی ببینید خانوادگی برید بیرون ببرش کلاس کاراته یا ه ...

باباش که از صبح تا شب سرکاره وقتی هم میاد خونه میگه ساکت باشید بخوابم کلاس کاراته و اینام پاش درد میکنه نمی تونم ببرمش

باباش که از صبح تا شب سرکاره وقتی هم میاد خونه میگه ساکت باشید بخوابم کلاس کاراته و اینام پاش درد می ...

چرا کلاس قرآن نمیبری؟ زبان؟ 

اینهمه راهکار دادیم از اول تاپیک چرا همش میگی نمیشه؟؟؟!!

افسرده شده پسرگلت متاسفانه کمکش کن

کانون های کودکان ببرش کلاساش ارزونو خوبه

مساجد هم کلاسای رایگان دارن 

منفعل نباش کمکش کن گلم 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
2738
چرا میترسید بره بیرون؟این سن که ترس نداره

موقع راه رفتن تعادل نداره گاهی با چرخ میخوره زمین . یا بعضی وقتا میگه چشام سیاهی میره . خیلی هوشش پایین اومده خیلی چیزا رو یادش نمیاد همش میترسم بیرون بره با چرخ بخوره زمین یا خدا نکرده ماشین بش بزنه . یا کسی گولش بزنه بکشونش جایی بلایی سرش بیاره . اصلا حرف گوش کن نیست مثلا میگم فقط تو این کوچه بازی کن میگه من هرجا دلم میخواد میرم خیلی هم بی حواسه چند بار با چرخای دیگه برخورد کرده

موقع راه رفتن تعادل نداره گاهی با چرخ میخوره زمین . یا بعضی وقتا میگه چشام سیاهی میره . خیلی هوشش پا ...

عزیز نترس. شما خودت زیادی استرس داری. نباید حبسش کنی.  بذار بره. با رفتنش شاید شاید مشکل کوچیکی پیش بیاد که نمیاد ولی بچه تجربه جدید کسب میکنه . بذار بره و باهاش برو بیرون. بیرون رفتن شمارو از افسردگی درمیاره. شما خودت استرس زیادی داری .اول ببین چطوری خودتون آروم میشید. خواهشا یه ساعت صبح ببرش بیرون یه ساعت عصر. از بیرون رفتنش نترس چه بسا رشد کنه و واسش خوبه. یه آیه الکرسی بخون بفرستش بره. خوب ماهم بچه ها مون میرن بیرون دلشوره داریم هزارتا بلا سرشون بیاد ولی باید برن تا تجربه جدید کسب کنن.باید برن با مشکلات مواجه شن و حلشون کنن.  من وقتی پسرم میره بیرون 5تا توحید میخونم. 

حتما اعتماد کن تنها بفرستش حتما پسر زرنگیه دوست پیدا میکنه. 

بزرگترین ضربه به خودت و پسرت تو خونه نگه داشتنشه. 

خواهرانه از دور شمارو دوست دارم و واست دعا میکنم  .

باباش که از صبح تا شب سرکاره وقتی هم میاد خونه میگه ساکت باشید بخوابم کلاس کاراته و اینام پاش درد می ...

عزیزم به هر حال سرگرمش کن نزار تلقین کنه به خودش که حالش بده ببرش شهربازی ببرش بستنی بخوره باهم فیلم ببینین وقتشو پر کن