2737
2734
من مشهدیم بعدازظهر حرم بودم هوا ابری بارون نم نم خعلی معرکه بود حرم 😍😍😍انشالله نصیب همه بشه& ...

عالیه واقعا

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدراین پیامتودیدم خوشحال شدممم ممنون ازت 😍

فدات عزیز دلم به نیابت از همه تون این زیارت انجام میدم و امین الله میخونم و برای همه تون دعا می کنم ان شا الله که لایق باشم

دعام کن پیشه امام رصا منو ببخشه و شفا بده

حتما شفا میده برات هفت حمد اونجا میخونم که خود امان رضا فرمودند خیلی خوبه

2731
منو حتما چیزلیی گفتم تو یاد داشتت جلو اسمم خلاصه بنویس 

نگران نباش تاپیک باز میکنم تک تک حرفاتون میخونم برای اقا

من مشهدیم بعدازظهر حرم بودم هوا ابری بارون نم نم خعلی معرکه بود حرم 😍😍😍انشالله نصیب همه بشه& ...

خوشبحالتون من عاشق حرمم بشینم صحن انقلاب روبروی گنبد طلایی فقط تماشا کنم و لذت ببرم 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2740
نگران نباش تاپیک باز میکنم تک تک حرفاتون میخونم برای اقا

مرسی😢😢😢😭😭😭

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
التماس دعا برلی داداشای من دعا کن بخصوص داداش کوچیکم که زود مشکلش حل شه سلام ب اقا برسون 😘😍

باشه چشم عزیز دلم

خوشبحالتون من عاشق حرمم بشینم صحن انقلاب روبروی گنبد طلایی فقط تماشا کنم و لذت ببرم  

عزیزم انشالله قسمتت بشه زیارت ولی بدون انسان هیچوقت راضی نیس خوده من الان ک مشهدم و ب حرم امام رضا نزدیک ولی دلم برا زیارت کربلا  پررررر میزنه چون تا حالا نرفتم و همینطور جمعه ها دوس دارم فقط جمکران باشم یه بار رفتم جمکران عجیب ارامش خاصی داره

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706