2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیارتت قبول رفتی حرم دعا کن منم برم پابوسش

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2731
عزیزم برای منم دعا میکنی بدجور دلم گرفته😞😞 زیارتتم قبول انشاءالله🌹

مرسی باشه چشم حتما از طرف همه دوستای خوبم تو نی نی سایت امین الله میخونم و سلام همتون میرسونم به اقا

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟

این تاپیکو تو حرم باز کن دعاهارو ببین یادت بمونه اگ منم یادت موند از امام رضا بخواه ازین خونه لعنتی نجات پیدا کنم بتونم یه جایی رو بگیریم ک آرامش داشته باشم برای شفای مامان بابامم دعت کن 

زیارتت قبول باشه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2740

من مشهدیم بعدازظهر حرم بودم هوا ابری بارون نم نم خعلی معرکه بود حرم 😍😍😍انشالله نصیب همه بشه 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
این تاپیکو تو حرم باز کن دعاهارو ببین یادت بمونه اگ منم یادت موند از امام رضا بخواه ازین خونه لعنتی ...

اسم تمام دوستای خوبم یاد داشت میکنم اونجا جلو پنجره فولاد و گنبد یادتون کنم

کلا اعضای نی نی سایت رو دعا کن. من همینطور. خدا حاجت همه رو بده.همه بگید امین

چشم حتما همین قصد هم داشتم

منو حتما چیزلیی گفتم تو یاد داشتت جلو اسمم خلاصه بنویس 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

چقدراین پیامتودیدم خوشحال شدممم ممنون ازت 😍

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈
2706