2737
2739
اره خیلی خوشمزه است 

میشه با دل پاکت واسه منم دعا کنی؟البته اگه یادت می مونه 

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتمااااا

واسه بارداریم خدا کنه منم مامان بشم،یعنی یادت میمونه😢😢😢

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
2731
واسه بارداریم خدا کنه منم مامان بشم،یعنی یادت میمونه😢😢😢

عزیزم تاپیک باز میکنم یکی یکی بچه ها رو اسم می برم یک شهیدی توی حرم دفن هستن که اتفاقا خادم امام رضا هم هستن و با من نسبت نزدیک دارن سر خاکشون میرم مخصوص ازش میخوام بین شما و امام رضا و خدا واسطه بشه شهدا خیلی ابرو دارن

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟
عزیزم تاپیک باز میکنم یکی یکی بچه ها رو اسم می برم یک شهیدی توی حرم دفن هستن که اتفاقا خادم امام رضا ...

قوربونت برم خواهری ولی من جون خودم بسته ندارم شوهرم بره سر کار تا شب نمیتونم بیام،میشه بیادم باشی واز ته دلت واسم دعا کنی 

قوربونت برم خواهری ولی من جون خودم بسته ندارم شوهرم بره سر کار تا شب نمیتونم بیام،میشه بیادم باشی وا ...

عزیز دلم مطمئن باش یادم نمیره برو خیالت راحت اگر اقا و اون شهید بزرگوار صدام بشنون حتما برات دعا میکنم اقا خودشون دیر جوادشون خدا بهشون اقا رو به حق جوادشون قسم میدم برای مشکلتون

عزیز دلم مطمئن باش یادم نمیره برو خیالت راحت اگر اقا و اون شهید بزرگوار صدام بشنون حتما برات دعا میک ...

فدای دل مهربونت اسمم معصومه ست خیلی به این ماه واسه باردایم دل بستم وامیدوارم 

2740

سلام...دلشکسته ام...مادرشوهرم زندگیمو بهم ریخته...کتکم زدن...فحشم دادن...از خونه پرتم کردن بیرون...خانوادم حمایتم نمیکنن...جز خدا پناهی ندارم...عزیزم تو رو به هر چی که میپرستی اونجا پیش امام رضا دل شکسته ی منم یاد کن...اگه تو این روزا و شبا کسی اینجا رشته ی اتصالش به خدا گره خورد برای منم یه دعایی حمدی صلواتی چیزی بفرسته...از عمق وجود داغون و رنج کشیده ام...اسمم پروینه...دعا کنید شوهرم متوجه بدجنسی های مادرش بشه...مادرش دست از سر زندگیمون ورداره😔سزای کارهاشو ببینه...😔

هرچه تبر زدند مرا...زخم نشد جوانه شد
سلام...دلشکسته ام...مادرشوهرم زندگیمو بهم ریخته...کتکم زدن...فحشم دادن...از خونه پرتم کردن بیرون...خ ...

عزیز دلم برات خیلی دعا کردم

عزیز دلم برات خیلی دعا کردم

الهی به حق این روزها و شبا...تا قیامت دستت از درگاه و دامن ضامن آهو جدا نشه...الهی هرچی خیر طلب کردی هزاران برابرش به خودت برگرده...الهی که زنده و با عزت باشی...خدا خیرت بده...

هرچه تبر زدند مرا...زخم نشد جوانه شد
الهی به حق این روزها و شبا...تا قیامت دستت از درگاه و دامن ضامن آهو جدا نشه...الهی هرچی خیر طلب کردی ...

فدات عزیز دلم کاری نکردم که

2706