2733
2739
عنوان

خرابکاری هایی که هیچکس نفهمید😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 10910 بازدید | 248 پست

لایکم کنید بعدا بیام بخونم😘😘😘😘

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه بودم قورباغه هارو میگرفتم مینداختم تو قوطی کنسرو روشون اب میریختم بعدش مینداختم رو آتیش قشنگ کباب میشدن

بچه ها بی زحمت واسه حال دلم دعا کنیدوصلوات بفرستید ممنون میشم 😔😔💔
2731

تو مدرسه میزو جوهری میکردم ب دوستم میگفتم پشت سرت گچی شده سرتو بذار رومیز برات بتکونم اونم خنگ

سرشو میذاشت پیشونیش سیاه میشد

پامیشد تا اخر کلاس همه هرهر بهش میخندیدن ولی چیزی نمیگفتن اونم میگفت چرا میخندین؟بچه ها میگفتن اخه امروز خوشگلتر شدی اونم حال میکرد😁

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢

استارتر با اجازه

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2790546&slug=شنیدین-اخبار-چی-گفت&postId=91009876

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

یه بارم اول دبستان بودم باید املای حروف ک و گ رو مینوشتیم منم یادم رفته بود بنویسم‌. رفتم توی صفحه های قبلی بزززرگ وسطش با مداد قرمز نوشتم ک_گ😐 بعدم معلمم دید زد پس کلم پرتم کرد تو دفتر منم جیش کردم تو خودم از ترس ولی به رو خودم نیوردم اومدم تو حیاط هی دویدم تا خشک شه😂😂😂😂😂

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2738

نمیدونستم چجوری حلوا قهوه ای میشه .درست کردم بعد توش رب گوجه ریختم😷 بعد همشو ریختم بیرون تو جوب جلو کوچمون .کسی هم نفهمید .نمیدونم کور رنگی گرفته بودم که حالیم نمیشد رب قرمزه نه قهوه ای یا مرض ویگه داشتم .خاک تو سرم واقعا😒😒

عجب صبری خدا دارد...
خدایی خیلی حال میده😂😂😂😂😂

اره بهش هرهر میخندیدم... همیشه دکتر بازی میکردیم بهشون امپول میزدم همیشه دکتر بودم🤣🤣

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤
یه بارم اول دبستان بودم باید املای حروف ک و گ رو مینوشتیم منم یادم رفته بود بنویسم‌. رفتم توی صفحه ه ...

وای خدا 🤣🤣🤣🤣

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤

من اگه بگم طردم میکنید😂😂😂

بچمو تازه از پوشک گرفته بودم

با جاریام خونه مادرشوهرم بودیم

بعد پسرم جیش داشت رسید تو حیاط دیگه نتنست صبر کنه

ریخت تو کفشای جاریا و برادرشوهرام و پادری مادرشوهرم

منم صداشو درنیاوردم

رفتم شیلنگ آوردم همه رو آب کشیدم کفشای خودمم شستم که کسی شک نکنه😂

هنوز که هنوزه میگن تو چله تابستون اون سال چه بارونی اومد همه کفشا و حتی پادری رو هم خیس کرد

دیگه نمیدونم متلکه یا واقعا نفهمیدن😂😂😂😂😂

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2706