2733
2734
عنوان

خرابکاری هایی که هیچکس نفهمید😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 10910 بازدید | 248 پست
یبارم خونه بابابزرگم مهمون بودم باید ازاونحا صبح میرفتم مدرسه دیرم شده بود سرویس میخاست بیاد دنبالم ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 وای خدا😂😂😂

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بارم مامانم کل رخت خوابامونو تمیز کرده بود چیده بود توی اتاق که بعد بذاره توی کمد دیواری. منم رفتم نشستم روشون همشون پخشو پلا شدن کف خونه. منم رفتم خودمو زدم به خواب. مامانم اومده بود انقدر ترسیده بود فک کرده بود جنه اخه قشنگ چیده بودشون هی تو خونه بسم الله میکرد هی نگران من بود😂😂😂😂😂😂😂

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

یبارم تو عید بچه بودم میخاستم دفتر مشقمو ک پر شده بندازم دور یهو فاز برم داشت گفتم بذار پاره ش کنم

نگو داشتم تکالیف عید داداشمو پاره میکردم

وقتی فهمیدم ک کار از کار گذشته بود😬بردم ریختمشون تو خونه همسایه بغلی ک درسون باز بود

روز سیزده عید داداسم فقط داشت حنجره شو پاره میکرد ک مشقامو نوشتم و نیس و مامانمم گوششو میکشید ک اگ نوشتی پس کو🤭

بیچاره تا خود صبح نشست کلی مشق نوشت😥

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢
2731
یبارم تو عید بچه بودم میخاستم دفتر مشقمو ک پر شده بندازم دور یهو فاز برم داشت گفتم بذار پاره ش کنم ...

الهیییییی بنده خدااا😂 بعدشم نفهمید نه؟

وای خیلی بد بوده😂😂😂😂😂😂

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
یبارم تو عید بچه بودم میخاستم دفتر مشقمو ک پر شده بندازم دور یهو فاز برم داشت گفتم بذار پاره ش کنم ...

عجب کارایی کردی تو👏👏

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤
منم یک بار خوابیده بودم بالا سر بابام تو خواب لگد زده بودم به سر بابام😰😰😰یهو بیچاره ازخواب پرید ن ...

هنورزم به بابام نگفتم من بودم 😭😭

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤

یبارم تو بچه گی امپول انداختم تو بخاری

واقعا نمیدونستم میترکه فقط میخاستم ببینم چی میشه

بهو بااااممممممب ترکید شیشه بخاری هم باهاش ترکید

همه ریختن تو اتاق منم داشتم ب خودم میلرزیدم از ترس اینکه الان میفهمن منو میکشن

ولی هی بغلم میکردن نترس نترس چیزی نیس شیشه بخاری سرد و گرم شده

بردن بخاریو پرت کردن تو صورت فروشنده اون بدبختم عوضش کرده بود😐🙄

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢
2738
یبارم تو بچه گی امپول انداختم تو بخاری واقعا نمیدونستم میترکه فقط میخاستم ببینم چی میشه بهو باااام ...

واااای دختر تو چقد خرابکاری کردی من فک کردم فقط خودم خیلی کارا بدی کردم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
یبارم تو بچه گی امپول انداختم تو بخاری واقعا نمیدونستم میترکه فقط میخاستم ببینم چی میشه بهو باااام ...

وای خدا🤣🤣

منم یک بار دختر خالم اومد خونمون ازش بدم میومد باهاش لج بودم پشتش گلدون بود میدونستم مامانم حساسه هولش دادم خورد ب اون افتاد شکست داد زدم چرا گلدونمونو شکوندیو اینا خالمم اومد دخترشو دعوا کرد منم حال کردم