2737
2739
عنوان

تفاوت عقد و عروسي

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 27 پست
دعوا و بحث بستگی به خودتون داره. ولی معمولا کمی بیشتر میشه،چون دیگه زندگیتون داره شکل میگیره و البته ...

زن اگر گذشت كنه مدام همسرش ياد ميگيره و اون هم گذشت ميكنه؟

گذشت يكطرفه سخته

دوره عقد  دوره شناخت  بیشتر همو بشناسید ، مشاور برید

مشاوره هم ميريم

همسرم ناپختگياش بيشتر از منه

مشاوره گفته ١٠ روز بي خبر باشين تا شوهرت رو خودش كار كنه!

منم بي طاقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشاوره هم ميريم همسرم ناپختگياش بيشتر از منه مشاوره گفته ١٠ روز بي خبر باشين تا شوهرت رو خودش كار ...

ب همسرتون تمرینی دادن  یا توصیه ای کردن  ک  ایشون رو خودشون کار کنن ؟! 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
ب همسرتون تمرینی دادن  یا توصیه ای کردن  ک  ایشون رو خودشون کار کنن ؟!

بله

تمرين دادن

من طاقت نياوردم بعد ٣روز پيام دادم بهش

جوابمو خوب داد اما پياماى بعديمو ديگه جواب نداد!

خيلي ناراحت شدم

2731
زن اگر گذشت كنه مدام همسرش ياد ميگيره و اون هم گذشت ميكنه؟ گذشت يكطرفه سخته

بله عزیزم. ولی منم گفتم گذشت هر دوتون. البته گاهی هم گذشت یکطرفه لازمه. یادت باشه شریک زندگیت با بقیه آدمای اطرافت خیلی فرق داره. 

خدایا عاشقان را غم مده...شکرانه اش با من
بله عزیزم. ولی منم گفتم گذشت هر دوتون. البته گاهی هم گذشت یکطرفه لازمه. یادت باشه شریک زندگیت با بقی ...

چه جمله قشنگى گفتى

صد در صد فرق داره

اما من آدم احساساتي شديدي هستم و بي محلى هاش و گذشت نكردناش تاثيرات بدى رو من داره

بله تمرين دادن من طاقت نياوردم بعد ٣روز پيام دادم بهش جوابمو خوب داد اما پياماى بعديمو ديگه جواب ...

سر خودتونو گرم کنید  تا کمتر  فکرتون ب سمت ایشون کشیده شه ... اجازه بدید  روند درمان طی شه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بهت حق میدم که اینطوری فکر کنی.ما دخترا وقتی ازدواج میکنیم دوست داریم همه چی مثل قصه ها باشه. ولی دنیای واقعی پر از سختی و پیچیدگیه. خواسته های منطقیت رو بنویس و ببین همسرت تا حالا چندتاش رو برآورده کرده.

باهاش حرف بزن و خواسته هات رو براش بگو. 

توکلت به خدا باشه عزیزم. وقتی شما رو برای هم آفریده پس حتما میتونید یه زندگی آروم و شاد داشته باشید.

2738
بهت حق میدم که اینطوری فکر کنی.ما دخترا وقتی ازدواج میکنیم دوست داریم همه چی مثل قصه ها باشه. ولی دن ...

راستش ما همو دوست داريم

علاقه لازمه ولى كافى نبوده تا الان

دعواهامون خيلي زياده عليرغم تمو علاقه اى كه وجود داره

من واقعا ايده آلم زندگى آروم بود

ولى تا الان كه ٦ ماه ميگذره آرامشو حس نكردم

منطقيه روند درمان اينجورى باشه كه جواب پيام منو نده؟

وقتی مشاور بهتون گفتن  ده روز  از هم دور باشید  ؛  باید رعایت میکردید  و این فاصله رو حفظ میکردید .. 

وقتی مشاور بهتون گفتن  ده روز  از هم دور باشید  ؛  باید رعایت میکردید  و ای ...

آخه تنها پيش مشاور رفته بود و اصلا منو در جريان حرفاى مشاور نزاشته بود

فقط به پدرم اطلاع داده بود كه فعلا بايد دور باشيم!

منم بهش پيام دادم مسئله اى نيس دور باشيم اما بايد منو در جريان بزارى جوابمو نداد

راستش ما همو دوست داريم علاقه لازمه ولى كافى نبوده تا الان دعواهامون خيلي زياده عليرغم تمو علاقه ا ...

باهم برید مشاوره و به درمان ادامه بدید. 

توکلت به خدا باشه.