2726
عنوان

تفاوت عقد و عروسي

652 بازدید | 27 پست

سلام

خانوما از تجربياتتون بگين؟

بعد عروسي چه چيزايي تغيير ميكنه؟

دعواها و بحثا كمتر ميشه يا بيشتر؟

مردا صبور تر ميشن و اخلاقشون تغيير ميكنه؟

گذشت كردن ،علاقه ها،رابطه هاى احساسي،و چيزاى ديگه چه تغييرى ميكنن در مقايسه با دوران عقد؟

يه سال اول كه دعواها ده برابره

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا زیر سقف نری مشخص نیست ولی یکسال اول واقعا سخته تا بتونین باهم کنار بیاین دیونه میشه ادم

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2728

زندگی از فاز احساسی و افراطی خودش خارج میشه  و  میره تو وادی عقل و تلاش برای زندگی  ؛  ولی احساسات منطقی تر میشن و عمیق تر ...

اوایل ازدواج؛  تا قلق هم دستتون بیاد ، طول میکشه  ولی وقتی ب شناخت هم برسید و مراعات خط قرمزهای همو بکنید ؛  زندگی آروم تر میشه  

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بعد عروسی اوایلش مخصوصا رابطه و احساسات اوج خودشه بعد کم کم نرمال میشه دعواها اوایل عروسی بیشتره ولی سریع رمانتیک میشه ماجرا دو نفر صبور تر میشن

تجربه من اینکه توی هیچ شرایطی نباید طرفین داد بزنن و نباید قهر کنن برن جای دیگه یا دعوا رو منتقل کنن به بیرون از خونشون و هیچوقتم جدا از هم نخوابن

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
حتى براى ما كه عقدمون يكسره دعوا بود؟ اما اين دعواها ما رو به شناخت زيادى رسوند

نميدونم

شرايط هر زوجى فرق داره

خوشبخت باشيد

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

دعوا و بحث بستگی به خودتون داره. ولی معمولا کمی بیشتر میشه،چون دیگه زندگیتون داره شکل میگیره و البته تا چند ماه اول طبیعیه و با گذشت هر دوتون خیلی زود برطرف میشه.

اگه خودت تغییر نکنی همسرت هم همون آدم سابق هست( البته توقع نداشته باش که توی شرایط مالی و فشار زندگی صبورتر از قبل باشه)!!

گذشت و احساسات و علاقه ، به مرور بهتر و بهتر میشه.

این تجربیات خودم بود. یادت باشه که مردا دوست دارن گاهی برن توی غار تنهایی خودشون. 

خدایا عاشقان را غم مده...شکرانه اش با من
عشق و علاقه مرد كم نميشه؟

نه کم نمیشه ولی فشار مالی و مشکلات زندگی باعث میشه کمتر بیان کنه و جدی تر بشه

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
ما چون تو عقدمون بحث زياد داشتيم از بعد عروسي يكم ميترسم

دوره عقد  دوره شناخت 

بیشتر همو بشناسید ، مشاور برید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706