2733
2734
شمام هستی یاسمن جان برام دعا کن اومدم اینجا بیشتر دلم گرفته 

آخی عزیزم چشم، انشالله که لبت همیشه خندون و دلت شاد باشه. هممون بخدا مشکل داریم، پشت این خنده ها، غمامونو مخفی کردیم. عزیزم غصه نخور خدا بزرگه ایشالله حاجت روا شی عزیز دلم 😘😘😘😘

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

من اصلا دعا نکردم برا شوهر اما نمیدونم خدایی چیشد ۱۷ سالم شد یهو خواستگارا هجوم اوردن تعریف از خود نباشه خوشگلم

الانم ۱۹ سالمه و ۲ ساله ازدواج کردم  یک سالو ۶ ماه نامزد بودم و ۶ ماهه عروسی کردیم

خداروشکر خوبه

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی جالب بود . شرایط پدرت مثل شرایط منه این اواخر یه مورد ازدواج خوب به این دلیل بهم خورد. و رو روح ...

نمیتونم نسخه ی زندگی خودم و روش خودم را به شما پیشنهاد بدم ولی شاید به کارتون. بیاد.

من هیچ وقت تو خاستگاری های سنتی موفق نشدم! یعنی طرف من رو میدید یا خودش و یا مادرش بعد پاشنه در خونه مون را برمیداشتن که بیان! بعد میومدن و مامان منم که همون اولش به طرف نمیگفت مشکلات رو( مامان من کلا رفتار با خاستگار بلد نبود و یه مشکلات عجیب تر دیگه هم ایجاد میکرد که بگذریم .اون روزا گذشته و من از مادرمم گذشتم دیگه)

خلاصه طرف میومد و من همون جلسه بهش میگفتم که بابام اینجوریه... دو تاشون که همون لحظه پا شدن و خداحافظی کردن و رفتن.بقیه هم جلسات بعدی دیگه نمیومدن...

من با اینکه از شهر کوچیکی هستم و خیلی باید حواسم جمع میبود برای حرف و حدیث که مردم در می اوردن،ولی به این نتیجه رسیدم که سنتی به کار من نمیاد.با شوهرمم ابنجوری اشنا شدم که گفته بود فقط خودت بیا ببینمت! بعد اگه اوکی شدیم به خانواده ها میگیم.من جلسه اول با داداشم رفتم خخخخ و داداشم مثل این اپن مایندها با طرف سلام و علیک کرد.و من رو گذاشت تو کافه و رفت.شوهرم شاخ در اورد ولی بعدها بهم گفت عجب دختری بودی ! فکر نمیکردم به خانواده ت بگی و واقعا برام با ارزش بود که داداشت سلام داد و رفت 😀

بعدش من دیگه دیدم اون جلسه ی اول خیلی گپ مون خوب بود اصلا بهش نگفتم قضبه ی بابام رو.تا جلسه ی هشتم نگفتم.اونقدر بگو و بخند و شاد بودم اون روزها...وقتی بهش گفتم جریان بابام رو( جلسه هشتم بود دقیقا ،  خیلی عادی گفتم و با اعتماد به نفس به صورتی که من برام قضیه حل شده و زندگی بابامه و من نمیتونم کاری کنم)، چیزی نگفت ولی شب تو چت به من گفت اصلا باورم نمیشه دختر به این شاد و شنگولی این مشکلاتش باشه! منم گفتم خب من شادی را برای زندگقم انتخاب کردم و نذاشتم مشکلات روی من تاثیر بذاره...

دوست عزیزم، میدونی فکر میکنم برگ برنده ی من این بود که با پسر اوکی شدم و بعدش در  شرایطی گفتم بهش قضایا رو که اون از خود وجودم شناخت پیدا کرده بود و خانواده م زیاد هایلایت نشد براش و بعدشم برام جنگید پیش خانواده ش.بازم بگم البته من با مادرشم یه جلسه تو هتل گرفتم به درخواست خود مادرش، و مادرش بهم گفت خانواده ت به ما نمیخورن !!!! هر کی جای من بود گریه ش در میومد.من با اعتماد به نفس گفتم خب این منم که روبروتون نشستم . تحصیلاتم اینه شغلم اینه و تمام زندگی  م پول حلال در اوردم و کار کردم و... لطفا من را اول بشناسید و بعد من هر چی شما بگید قبول میکنم .گفت دختر خوبی هستی ولی با پسرم رابطه ت را قطع کن به نفع تون نیست.منم قطع کردم و مادرشم خوشش اومد من با احترام و اعتماد به نفس بودم.تا یک سال هم قول دادم به خودم که هیچ متلکی را به دل نگیرم و اینم برگ برنده ی دوم بود.مادرشوهرم الان عاشقمه.

این همه نوشتم چون عین من هست مشکلت و با تمام وجودم خواستم چراغی برای راهت باشم عزیز دلم.موفق باشی❤️❤️❤️

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
عزیز دلم من بیشتر تاپیک هاتو خوندم . متاسفانه خانواده ی شما خیلی فرهنگ پایینی دارن خصوصا پدرتون . بب ...

مرسی عزیزم اره تو فکر کار هستم انشالله بتونم مستقل شم التماس دعا

لطفا برا باز شدن بختم یه صلوات بفرست
برای حاجت غیر از ازدواجم جواب میده؟

حتما جواب میده عزیزم 

خوشگل خانوم همه چیز به این برمیگرده که شما هر کاری 

رو با اعتقاد کامل انجامش بدین

فدات شم ما تلاش مون رو میکنیم و به زیبایی هم

انجامش میدیم و مابقی که نتیجه هست رو رها میکنیم

تا خودش بهترین مصلحت رو واسه مون در نظر بگیره

من دیشب خاستگاریم بود . نمیدونم . از اینکه گفتم میخوام کار کنم. درصورتی که من بیکارم واصلا کاری ن ...

😑😐آخهههه چرا الکی مث من قوپیییی میای چرااااا

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2738
نسترن جون شماخانم باکمالات وفهمیده ایی هستین توهرتایپیکی نظر میدین واقعا سنجیده ومنطقی حرف میزنیین ن ...

قربون تو دوست مهربونم بشم

مرسی فدات شم. مرسی که مهربونی

مرسی از اینهمه عشق و انرژی خوبی که جاری کردی

منم بهتر از اونچه که در تصورت بگنجه واست آرزو میکنم

دوست خوبم، سپاس از هستی برای تو، که هستی

چقدر چهان جای زیباتریست با وجود قلبهای

پاک و زلالی مثه تو نازنینم. 

همیشه عشق باشی عزیزه دلم. 

واسه دعای دفن شده هم راهکار داره فکر کنم. تو رو خدا یه فکری بکن. دستور کلی داره تطهیر منزل داره و بق ...

فدات بشم مهربون.چشم،حتما ب وبلاگشون سر می زنم و حتما دعا میخونم.حتما این طلسمو باطل میکنم و مهربونیتو فراموش نمیکنم

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
یعنی از ناقص بودن چله ت متوجه میشدی که اینا یه نشانه ست و به صلاحت نبود؟

به دلایلی که اصلا دست من نبود چله م قطع میشد. آخه با اینکه عاشق اون فرد بودم اما میترسیدم موقع خوندن چله دعا کنم ک حتما به اون برسم، میگفتم اگه صلاحمه بهم بدینش. بعد دلم میرفت براش واقعا. گاهی ام از ته دلم میخواستم فقط همون آدم تو زندگیم باشه. آخرشم جوری شد که من ردش کردم ولی پشیمون نیستم

یه روزایی تنهایی بهم فشار میاره دلتنگش میشم اما از مسیری که رفتم برنمیگردم. با اخلاقی ک از خودم سراغ دارم یا به طلاق میکشید ارتباطمون. یا در نهایت یه آدم بدبخت و بی اعتمادبنفس و توسری خور میشدم

نی نی سایت رو دوست دارم. اینجا میشه ناشناس موند و درد دل کرد. این کاربری اولین کاربریم بوده. بعد از اینکه حس کردم کسی منو شناخته مجبور شدم کاربریمو عوض کنم. توروخدا منو نشناسید. بزارید اینجا لاقل خودم باشم. مرسی اه
چله زیارت عاشورا: دو روز بعد از تموم شدنش عقدم بود. چله نماز شب: روز چهلم عقدم بود(موقع پریود فاصله ...

به به شما من میشناختم مجرد بودی به سلامتی ازدواج کردی؟😍

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
من حرم امام رضا عليه السلام  نماز جعفر طيار خوندم  تا برگشتم با همسرم ازدواج كردم  ...

منم همیشه دعا میکردم البته نه برای زود ازدواج کردن فقط برای خوب ازدواج کردنم.

نماز جعفر طیارم خوندم چند بار

نماز شب هم میخوندم

نماز حضرت زهرام میخوندم

ختم حدیث کسا هم گرفتم 

ازدواجم کردم شوهرمم خوب بود 

ولی الان مث آهو تو گل گیر کردم😐😐😐😐

ولی بازم کوتاه نیومدم آخه شوهرمو از خدا و امام رضا گرفتم خیلی خاستگار داشتم خدایی ولی خدا مهر این یکی رو انداخت به دلم پس حتما خیر من تو همین یکی بوده 

الان فکر میکنم که باید بسازم تا درست بشه

هیچ آدمی کامل نیست

فقط خدا کمک کنه تا بتونم

تف به این روزگار... همتون بیاین یه تف کنین دلمون خنک شه!!!!
2706