2733
2734
عنوان

یه سوال شرعی و مذهبی!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 71 پست

حالا یعنی همه اینایی که چادرین همچین مسائل دینی رو میدونن که ازشون میخوای بیان ؟ از یکی از این مراجع دینی بپرس سوالت رو چادریای اینجا هم یه آدم عادین فقط لباسشون متفاوته

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بي حجابم و اصلا مذهبي نيستم ولي دارم توي تاپيك شما نظر ميدم . به نظرم در دو موردي كه گفتي هيچ كدوم گناهي برشون وارد نيست . چون توي مورد اول و دوم هيچ كدوم جلف و زننده نبودن طوري كه توضيح دادي . به نظرم شما ام با خودت رو راست باش ببين چي رو بيشتر ميپسندي . نظر همسرتم بهش احترام بذار ولي نظر خودت توي اولويت باشه . فقط واسم سواله تاحالا كه زندگي كردين قبل ازدواج چي پس ؟ چرا الان تازه اين دغدغه رو داريد ؟ 

درضمن بيماران روحي و جنسي و منحرفاي اخلاقي توي هر جامعه اي هستند و تحريك ديگران لزوما ربطي به پوشيدگي لباس نداره . خيلي ها با خانوماي با حجاب تحريك ميشند . شما نميتوني هر طور ديگران ميخوان لباس بپوشي . پس خودت باش و ببين چطوري راحتي 

2740
حالا یعنی همه اینایی که چادرین همچین مسائل دینی رو میدونن که ازشون میخوای بیان ؟ از یکی از این مراجع ...

بالخره چادریا تحقیق کردن و به این نتیجه رسیدن که باید حجاب داشته باشن و اطلاعاتشون نسبت به بیحجابا بیشتر و اعتقاداتشوت قوی تره و جواب بهتری میدن..والا شیخا فقط میگن جلب توجه نکن خوب بعضیا هرچقدم لباست پوشیده باشه نگات میکنن...نمیدونم چیکار کنم

من خودم چادری هستم زیر چادر خیلی خوش تیپم دیدی می‌پوشم عطر هم میزنم ولی آرایش نمیکنم اسپرت می‌پوشم مانتو کوتاه ....ولی چادرم رو خوب میگیرم که کسی زیاد منو نبینه وگرنه اگه خیلی هم به خودمون سخت بگیریم افسردگی میگیریم .

من بي حجابم و اصلا مذهبي نيستم ولي دارم توي تاپيك شما نظر ميدم . به نظرم در دو موردي كه گفتي هيچ كدو ...

خوب تا الان بعضیا وقتا چادری و بعضی وقتا مانتویی بودم...خسته شدم میخوام یکیشو انتخاب کنم مذهبی ام اما چادر رو دوس ندارم...دوست دارم تیپ بزنم ولی پوشیده باشم

ببیت در کل گناه متوجه خانوماس . اگه آقا پسری خیلی تیپ بزنه یه دختر خانوم نگاهش بیفته  دختر گناه کاره اگه دختر آرایش هم نکنه ولی خوشگل باشه  و نگاه پسر بهش بیفته بازم گناهش واس دختره کلا دختر به دنیا اومدن گناهه. این نظر منه جواب هم نمیدم چون میدونم نه کسی میتونه منو متقاعد کنه . نه من یتونم کسی رومتقاعد کنم

2706