2737
2734
عنوان

یه سوال شرعی و مذهبی!!!

879 بازدید | 71 پست

اگه پسری تیپ بزنه و دختر نامحرمی از تیپ و قیافش خوشش بیاد به پسره گناه میشه؟

یا اگه دختر با حجاب کامل و پوشش اسلامی ولی مانتویی ولی خیلی خوشتیپ و جذاب بره بیرون و نامحرمی از اون تیپ خوشش بیاد به دختره گناهه؟

خیلی سردرگمم...خودم دوست دارم چادری باشم ولی شوهرم مانتویی باحجاب ولی خوشتیپ...البته خودمم دوس دارم خوشتیپ باشم ولی شک دارم...

مذهبیا...راهنماییم میکنید؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم دلم میخواد خوشگل  باشم مانتو بپوشم موهامو قشنگترین رنگ دنیا کنم اتو کشیده بریزم بیرون 

لاک بزنم کفشهای رنگی بپوشم آرایش کنم

عطر به خصوص عطر های بسیار عالی و جذب کننده بزنم ولی هر بار که سراغم میان میگم نه چون این دنیا انقد بیرحمه وفانی زود تموم میشه به اخرتم نمی ارزه 

ولی خوشتیپ چادری با حجاب هم داریم 

خدایا شکرت 
2738
خوش پوشی جلف پوشی فرق داره خواهر بعضی مردا که با سوراخ دیوارم تحریک میشن تو شبک باش

😂😂😂😂😂😂

خیلی شیک پوشی رو دوس دارم

ولی عذاب وجدان میگیرم وقتی نگاه مریض یکی بهم میفته...تو دلم میگم مرده کثافت معلوم نیس چه فکرایی میکنه درموردم...احساس کثیفی بهم دست میده اون لحظه...حس حقارت میکنم...ولی خوب پس دل شوهرم چی؟؟😥😥

منظورتون از تیپ زدن چیه دقیقا ؟! آرایش غلیظ  و  لاک و ..؟

نه منظورم لباس خوشگل ولی گشاد و بلند ولی خوب رنگ روشن...لباسای روشن ولی کشاد...البته نه رنگ جیغ ها...ملایم...ارایشم خیلی محو...لاک هم نع

من جواب شرعی این سوال رو میدونم اما بگم دعوا ره میفته تو تاپیکت جون جنبه ها پایینه

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2706