2737
2734
عنوان

تکامل حرکتی کودک

445 بازدید | 17 پست

سلام مامانا،پسرم ۹ ماهشه

سینه خیز یکم میره اونم خیلی کم،چهار دست و پا نمیره اصلا،

و الان میتونه بشینه بدون کمک ولی وقتی افتاد نمیتونه خودشو بلند کنه باز بشینه،خیلی خوب غلت میزنه

طبیعیه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه بابچه فرق میکنه 

اینهایک دوره دارن وقتی ازان دوره بگذره بعدامیشه گفت مشکل که بچه شماهم سالمه

دخترمن 8ماهشه امروزخودش بدون کمک نشست درصورتی که یک بچه دیدم 6ماهش بودنشست

2731

عزیزم وزن نینیت چنده؟دوقلوهای من چهاردست و پامیرن ولی نمیشینن.

خودم مینشونمشون چند ثانیه میمونن بعدش میفتن.

۳۵هفته بدنیا اومدن.

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
بچه بابچه فرق میکنه  اینهایک دوره دارن وقتی ازان دوره بگذره بعدامیشه گفت مشکل که بچه شماهم سال ...

درسته من نگران چهار دست و پا رفتنشم 

میگن بعضی بچه ها اصلا چهاردست و پا نمیرن یهو راه میافتن خودشون،درضمن پسرم تازه چند روزه اولین دندونشو دراورده

دور و ورش اسباب بازیهای رنگی و بی خطر بذار که تشویق بشه خودشو بکشونه جلو برا رسیدن به اونا.موثره

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
عزیزم وزن نینیت چنده؟دوقلوهای من چهاردست و پامیرن ولی نمیشینن. خودم مینشونمشون چند ثانیه میمونن بعد ...

الان تازه ۹ ماهش شده پسرم ۹ کیلو با قد ۷۸ بیشتر قد میکشه تا وزن بگیره،۳۸ هفته بدنیا اومد پسرم پسر من تقریبا میتونه بشینه ولی وقتی افتاد نمیتونه خودش بشینه باید خودش بزارم بشینه

2740
درسته من نگران چهار دست و پا رفتنشم  میگن بعضی بچه ها اصلا چهاردست و پا نمیرن یهو راه میافتن خ ...

مبارکهههه.بچه های منم دوتا دندون درآوردن فعلا.هفته پیش دوقلوهای منم چهار دست و پا نمیرفتن فک نمیکردم حالا حالاها برن ولی الآن میرن.نینی تو هم بزودی شروع میکنه اصلا برا چهار دست و پا رفتن دیر نشده

دور و ورش اسباب بازیهای رنگی و بی خطر بذار که تشویق بشه خودشو بکشونه جلو برا رسیدن به اونا.موثره

میزارم ولی اصلا دوس نداره رو شکم باشه زیاد زود غلت میزنه میره سراغ اسباب بازی ولی سعی نمیکنه سینه خیز رفتنو بهتر کنه

الان تازه ۹ ماهش شده پسرم ۹ کیلو با قد ۷۸ بیشتر قد میکشه تا وزن بگیره،۳۸ هفته بدنیا اومد پسرم پسر من ...

ماشالله خوبه قدو وزنش.نگرانی نداره اصن دیر نشده.

نگران نباش طبیعیه گلم خودش کم کم همه کارارو به وقتش انجام میده ...

چی بگم والا،احساس میکنم دیر شده،دیروز خواهرشوهرم زایمان داشت رفتم پیشش،مادرشوهرش اونجا بود گفت چرا پسرت چهاردست و پا نمیره الان باید خوب بشینه چهاردست و پا بره خیلی غصه خوردم

2706