2733
2739
عنوان

خانومایی که پسربزرگ دارین بیاین

144 بازدید | 17 پست

تروخدابچه هاتونو ازصبح تاشب توکوچه نفرستین که فوتبال بازی کنن وسروصداکنن بازیم حدی داره حداقل یه ساعتی بذارین برابیرون رفتنشون من بچه کوچیک دارم مجبورم روزابخابم ذله ام کردن ازبس توکوچه سروصدامیکنن اونم تاساعت 9و10شب چه خبره دیگه

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من خودم‌تو کوچه بزرگ شدم خوبه آدم فحش وفوتبال یاد میگیره برای زندگی تو جامه آماده میشه

خب این دلیل نمیشه که مارودیوونه بکنن اونم نه یک ساعت دوساعت اینادایماتوکچه اند

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2742
واقعا...ماهم آسی شدیم...برای راحتی خودشون مردمو آزار میدن...

بهشون هم یاد نمیدن سر و صدا نکنید شاید مردم خواب باشن یا کسی مریض باشه بخواد استراحت کنه

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
خب این دلیل نمیشه که مارودیوونه بکنن اونم نه یک ساعت دوساعت اینادایماتوکچه اند

پنجره ی خونتون دوجداره نیست؟

آخی. بهشون پیشنهاد بده  اطرافتون پارک یا زمین خالی  هست برن اونجا. چند بار با خانواده هاشون صحبت کن. الان همه خونه ندارن ببخشید لونه دارن نوجوون هم حق دارن یه جایی بازی کنن. ولی شما هم حق داری.

2740
آی گفتی بچه هاشونو میفرستن کوچه اونا هم وحشی بازی در میارن اعصاب نمیذارن برا مردم

من تازه اثاث کشی کردم خونمم دقیقادیوار به دیوارکوچه است بچمم شبانمیخابه منم مجبورم روزابخابم ازدست سروصداشون کلافه شدم

پنجره ی خونتون دوجداره نیست؟

میگم خونم دیواربه دیوارکوچه است فایده نداره

آخی. بهشون پیشنهاد بده  اطرافتون پارک یا زمین خالی  هست برن اونجا. چند بار با خانواده هاشو ...

متاسفانه وسط کوچه امون خیلی بزرگ همینجابازی میکنن

از این گوشی های صداگیر بخر

خب چرااوناایکم رعایت نکنن همیشه مابایدکناربیایم باکارای اشتباه یه عده

خب چرااوناایکم رعایت نکنن همیشه مابایدکناربیایم باکارای اشتباه یه عده

مگه فقط اونان؟ تو سطح جامعه پر از آدم بیشعوره !

بخر بیرون بمب هم بترکه از خواب بیدار نمیشی!

خودم بعد از ظهرها با گوشی میخوابم وگرنه چون خوابم سبکه نمیتونم بخوابم

مگه فقط اونان؟ تو سطح جامعه پر از آدم بیشعوره ! بخر بیرون بمب هم بترکه از خواب بیدار نمیشی! خ ...

خب بعداگه بچم گریه کنه من نمیفهمم

2706