2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره قلمه گرفتم اره خیلی خیلی ی ی ی خوبه یخچالم

ماركش چيه؟

با اون قسمت پاييني راحتي؟ فريزش هست پايين؟

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2731
گل دوس دارم طبیعی البته

الان دیگه زیاد توخونهها گل نمیزارن بزار تو بالکن لی خونت قشنگه مبلت چه رنگیه خوشم اومد ازش

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
الان دیگه زیاد توخونهها گل نمیزارن بزار تو بالکن لی خونت قشنگه مبلت چه رنگیه خوشم اومد ازش

هرکی سلیقه ای دارع دگ  عزیزم حیع نیس تو بالکن بمونن باید هر روز ببینمشون😄

کرمی تقریبا عکس تیرع افتاده

2738

گلخونم 😊

پاتوق من و شوهری

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒