2737
2734
عنوان

بدترین دوراهی زندگی مشترکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1100 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری نداره.  هک کردن واتس اپ،وارد سایت  web what's app میشی و با گوشی شوهرت بارکدی که میاد ...

تجربه چند سال چرخیدن تو نی نی سایت بهم میگه بهاکثر توصیه های اینجا توجه نکن

همین الان پاشو زنگ بزن123 کمک بگیر

خواهشا آبروی شوهرت رو پیش آشناها نبر

همسرت ی ترک انداخته تو زندگی تو زندگی رو خورد وخاکشیر نکن

2728
چجوری برخورد کنم؟وقتی داشت با زنه چت میکرد زنگ زدم انننننقدر ریلکس برخورد کرد که یه لحظه باورم شد ات ...

شما تا جایی که می تونی‌،نگو هکش کردی

اینجوری ممکن کلا موضع ها عوض شه و شما یه چیزی هم به اون بدهکار بشی،

حالا اومدیم ایشون قبول کرد که این کارو کرده،،به بعدش فکر کردی؟؟

یه چیزایی قبحش ریخته میشه و برای شوهرتون عادی...

کاش با ی مشاور مشورت کنی

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
تجربه چند سال چرخیدن تو نی نی سایت بهم میگه بهاکثر توصیه های اینجا توجه نکن همین الان پاشو زنگ بزن1 ...

باشه زنگ میزنم امیدوارم کمکم کنن چون امروز ب اندازه پنجاه سال پیر شدم....امیدوارم این بلا سر دشمنم هم نیاد

2738
باشه زنگ میزنم امیدوارم کمکم کنن چون امروز ب اندازه پنجاه سال پیر شدم....امیدوارم این بلا سر دشمنم ه ...

میفهممت ، ولی کسی که رابطه داشته نمیگه "کم" یا میگه آره یا میگه نه .

بهش میخوره داره بلوف میزنه

ای بابا 

ببین دوست عزیزاول اینکه عذرمیخوام 

دوم اینکه احتمالا همسرت داره بلوف میزنه از نوع پیاماش معلومه سوم اینکه فکراتو بکن ببین اگر نمیخوایی جدا بشی با کمک مشاور بهترین راه رو برای درست کردن همسرت در نظر بگیر

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ای وایی 

عجله نکن مطمئن باش داره بلوف میزنه شاید در حد چت بوده باشه وگرنه حضوری نیست خیالت راحت

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))