2726
عنوان

بدترین دوراهی زندگی مشترکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1100 بازدید | 81 پست
بنظرم اون تیکه اش رو قپی اومده! ولی بهش نگو هکش کردی،مردا کلا همیشه طلبکارن تهش بگو یه نفر از چتات ...

خودمم حس میکنم دروغ گفت اونو،،،،یعنی الان بگم یکی تو تل اینا رو فرستاد و بعد دلیت اکانت کرد،خوبه؟ اون باید بفهمه که من خوندم چت ها رو،یه وقت نزنه زیرش بگه چت ها ساختگیه؟ به زنه زنگ بزنم بپرسم جریان چیه؟

میگم شوهر من که گوشیش سادس همیشه هم روی زمین هست بیرون بره هم گوشیش میمونه زمین.چطوری مچشو بگیرم؟خست ...

من سه روزه بخاطر یلدا آرامش ندارم 

میخوام ی فحش سنگین به خودم بدم اگه بار دیگه برم تو تاپیک خیانت .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم شوهر من که گوشیش سادس همیشه هم روی زمین هست بیرون بره هم گوشیش میمونه زمین.چطوری مچشو بگیرم؟خست ...

ول کن با ۹۰ درصد تاپیکا دروغه بعدم حالا بنده خدا برو بپیچ به پاش خوبه ک گوشی هم دست نمیگیره

2728
خودمم حس میکنم دروغ گفت اونو،،،،یعنی الان بگم یکی تو تل اینا رو فرستاد و بعد دلیت اکانت کرد،خوبه؟ او ...

الان زنه هم میاد راست و حسینی جریانو واست میگه😐

دلت خوشه عزیزم،معلومه هر دو انکار می کنن

بستگی به شرایط خودت داره،اگه فقط میخوای جدی برخورد کنی و یه شانس دوباره بهش بدی،بنظرم سفت و سخت پیگیرش باش،جوری که نتونه بزنه زیرش یا حاشا کنه

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
ول کن با ۹۰ درصد تاپیکا دروغه بعدم حالا بنده خدا برو بپیچ به پاش خوبه ک گوشی هم دست نمیگیره

نه اونقد حرف از خیانت میزنن بعضی وقتا با خودم درگیرم که چرا به شوهرم شک نمیکنم چرا کنترلش نمیکنم

خدایا شکرت🖤
چرا،از همش اسکرین گرفتم، یعنی بگم هکش کرده بودم؟اینجوری من مقصر نشم!!!

میشه یکی از اسکرینارو بزاری اینجا 

باور کن تاپیکای سرکاری زیادن سخت میشه اعتماد کرد

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
الان زنه هم میاد راست و حسینی جریانو واست میگه😐 دلت خوشه عزیزم،معلومه هر دو انکار می کنن بستگی به ...

چجوری برخورد کنم؟وقتی داشت با زنه چت میکرد زنگ زدم انننننقدر ریلکس برخورد کرد که یه لحظه باورم شد اتفاقی نیفتاده!

من میخوام اصلا راه حاشا نداشته باشه ، بگم یکی فرستاده قطعا میگه چت ساختگیه....

2706