2410
2553
عنوان

بدترین دوراهی زندگی مشترکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1100 بازدید | 81 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واتس اپ روگوشی خودت نصب کن بجای شماره خودت شماره اونوبزن بعدکده ک واسه گوشی شوهرت اومدخودت سریع وارد ...

به همین راحتی!تلگرامم اینجوریه؟

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
2720

اول بگو واتساپ و چطوری هک کردی 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
2714

کاری نداره.  هک کردن واتس اپ،وارد سایت  web what's app میشی و با گوشی شوهرت بارکدی که میاد رو اسکن میکنی،توی گوشی شوهرت باید بری قسمت واتس اپ وب

دروغ نمیگم بخدا حالم خیلی بده چکار کنممممممم

والا من همچین چیزی ازش ببینم نمیتونم تحمل کنم ببینم بعدش چه حرکتی میزنه همون موقع جرش میدم 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
شما الاحمایت خانواده رودارید وراه برگشت دارید ؟

من شش سال زندگی نکردم که یک شبه همه چیزو خراب کنم من رو این زندگی حساب کردم،از بیست سالگی زحمت کشیدم پاش و انرژی گذاشتم

بابا هک نکنید ، کردید نیایید بگید  والا بلا کار خوبی نیست

میگم شوهر من که گوشیش سادس همیشه هم روی زمین هست بیرون بره هم گوشیش میمونه زمین.چطوری مچشو بگیرم؟خسته شدیم از بس حرف خیانت شندیدیم

خدایا شکرت🖤
2706