2737
2739
عنوان

انتخاب اسم واسه دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 48 پست
بنظرم بگردی اسمهای خوش اوا تر و بهتری هم پیدا میکنی  نیلا    آوینا   &nbs ...

بهار تو خونواده زیاد هست نمیخوام تکراری بشه اسمش از اسامی که اول و آخرشان آ هست هم زیاد داریم کلا اسم با الف نمیخوام

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

ملکا

حسنی (حسنا)

یسنا

سنا

ثنا

هلما

تیکا

نیکا

سانیا

تینا

من خودم این اسامی رو دوست دارم ... ولی چون ما عرب زبانیم بد تلفظ شون میکنن ، موندم چه اسمی انتخاب میکنم.

البته ثنا اسم خواهرزادمه ، که خودم انتخابش کردم.

زایمان راحتی داشته باشی.

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آوینا من انتخاب کردم برا بچم شهریور میاد ان شاءالله

قدمش مبارک باشه

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
2728
ملکا حسنی (حسنا) یسنا سنا ثنا هلما تیکا نیکا سانیا تینا من خودم این اسامی رو دوست دارم ... ...

فدات شم . مرسی

2738
سیلین اسم خواهر زادمه .  من اسم فارسی میخوام

هرچی خودت و همسرت دوست دارین بزارین نفس هم قشنگه

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
هیچکدوم خوشکل نبودن. رها خوشگله

آخه مشکل آینه رها هم زیاد هس

عزیزم بگو پجور اسمی میخای راهنماییت میکنم 

میخوام فارسی باشه و با الف هم نباشه

2706