2726
عنوان

انتخاب اسم واسه دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 48 پست
بنظرم بگردی اسمهای خوش اوا تر و بهتری هم پیدا میکنی  نیلا    آوینا   &nbs ...

بهار تو خونواده زیاد هست نمیخوام تکراری بشه اسمش از اسامی که اول و آخرشان آ هست هم زیاد داریم کلا اسم با الف نمیخوام

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

ملکا

حسنی (حسنا)

یسنا

سنا

ثنا

هلما

تیکا

نیکا

سانیا

تینا

من خودم این اسامی رو دوست دارم ... ولی چون ما عرب زبانیم بد تلفظ شون میکنن ، موندم چه اسمی انتخاب میکنم.

البته ثنا اسم خواهرزادمه ، که خودم انتخابش کردم.

زایمان راحتی داشته باشی.

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آوینا من انتخاب کردم برا بچم شهریور میاد ان شاءالله

قدمش مبارک باشه

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
2728
ملکا حسنی (حسنا) یسنا سنا ثنا هلما تیکا نیکا سانیا تینا من خودم این اسامی رو دوست دارم ... ...

فدات شم . مرسی

سیلین اسم خواهر زادمه .  من اسم فارسی میخوام

هرچی خودت و همسرت دوست دارین بزارین نفس هم قشنگه

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
هیچکدوم خوشکل نبودن. رها خوشگله

آخه مشکل آینه رها هم زیاد هس

عزیزم بگو پجور اسمی میخای راهنماییت میکنم 

میخوام فارسی باشه و با الف هم نباشه

2706