2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب من احترامش میذارم ولی به جایی که احترام ببینم پر رو شده اخم میکنه داداشمم میگه ولش کن داداش کجا ب ...

خو دیگ اون خود درگیری داره 

ایجوریا عقده هاایی دارن ک باید کلا ندید بگیریشون 

2728
من با فامیل شوهرم خیلی خوبم خواهرشوهرمم خیلی دوست دارم بیشتر از شوهرمم براش چیزی میگیرم چون خواهر شو ...

بخدا حتی کلمه خانوم کنار اسمش حتما میارم که بهش برنخوره ...ولی نمیدونم چشه اصلا کلا با خانوادا ما اینجوره 7 روز هفته خونه مامانش ایناس اون وقت داداشم 1 ساعت بیاد خونه ما تمومه قهر میکنه

یادم باشه تا خودم ازدواج نکردم نزارم برادرم زن بگیره !!!! بلا ب دور 😒😒

یادت باشه داداشت که زن گرفت تو پاچه زنش نری ک پرپر میشی    

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰
2738

خواهر شوهر من انتظار داره من هرچی خریدم بخره میفهمی من عید با شوهرم رفتم خرید فرداش رفت عین وسایلای منو خرید همش عروسی شدنی میگن چی میخری چی میپوشی بیا باهم بریم وقتی جداگونه برم واویلاست باشوهرم نمیتونم تنها جایی برم باید باشه ایشالا شوهر کن اون وقت قضاوت کن خانوم اون روزاتم میبینیم

دوستانی ک تند تند دارید ریپلای میکنید !

من نظرمو گفتم این ب کنار 

بعدم نمیدونم کدوم شهر هستید و با کدوم فرهنگ 

ولی اینجایی ک ما زندگی میکنیم عیسی ب کیش خود موسی ....هست 

هر کی سرش ب کار خودشه 

هر خواهر شوهر مجردی ام بد نیست نمیشه تعمیم داد ب همه 

من با فامیل شوهرم خیلی خوبم خواهرشوهرمم خیلی دوست دارم بیشتر از شوهرمم براش چیزی میگیرم چون خواهر شو ...

والا من باشون خوب بودم 

اونا هم اگه کسی سخن چینی نکنه خوبن

اما امان از اینکه یکی سخن چینی کنه

البته اول زندگیمون آسایش نداشتیم یه لحظه خودمو شوهرم بیرون می رفتیم دعوا میشد چرا زن تو بردی خواهر و مادر تو فراموش کردی

چرا واست زنت خرید کردی 

واست ما نکردی