2737
2739
یادم باشه تا خودم ازدواج نکردم نزارم برادرم زن بگیره !!!! بلا ب دور 😒😒

واقعا 😕 من داداشم زن گرفته ازش هیچی نمیخوام خودش بعضی مواقع خرید که میکنه برا منم خوراکی میگیره  بعدش خانومش یه جوری نگام میکنه ..من نگفتم خودش خرید 😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم یاد بگیر وقتی برادرت ازدواج کنه نفر اول زندگیش تو نیستی پس نباید متوقع باشی ازش

آی گفتی همین کارارو میکنید زندگی داداشتون بهم میخوره نفر اول زندگی ی شخص زنشه اول باید نیازای زنشو برطرف کنه نه خواهرش 

واقعا 😕 من داداشم زن گرفته ازش هیچی نمیخوام خودش بعضی مواقع خرید که میکنه برا منم خوراکی میگیره &nb ...

اتفاقا خانوماشون باید یاد بگیرن ک شوهرشون جز املاک شخصیشون نیستو خانواده ایی هم داره !!!!

2728
نه عزیزم یاد بگیر وقتی برادرت ازدواج کنه نفر اول زندگیش تو نیستی پس نباید متوقع باشی ازش

والا ما توقع نداریم عروس چپ چپ نگاه میکنه توقع داشتیم چی میشد حتما میکشتمون😂😂😂😂😂

من نمیتونم حتی ی کلیپس بخرم باید برا اونم بخریم امونمو بریده خستم

این ربطی ب عنوان تاپیکت نداشت ک خواهر شوهر مجرد!!!

مرد باید مدیریت داشته باشه وگرنه ربطی ب خواهر شوهر مجرد نداره این مشکلات !

2740
اتفاقا خانوماشون باید یاد بگیرن ک شوهرشون جز املاک شخصیشون نیستو خانواده ایی هم داره !!!!

واقعا من توقعی ندارم بخدا حتی یه بار نشده بگم اینو میخوام داداشم خودش خرید که میکنه بعضی اوقات برا منم خوراکی میگیره خانومش اخم میکنه جوری که آدم دلش میگیره

والا ما توقع نداریم عروس چپ چپ نگاه میکنه توقع داشتیم چی میشد حتما میکشتمون😂😂😂😂😂

من با فامیل شوهرم خیلی خوبم خواهرشوهرمم خیلی دوست دارم بیشتر از شوهرمم براش چیزی میگیرم چون خواهر شوهرم مثل خواهره برام

اونم خیلی دوستم داره

اگه تو باهاش خوب نیستی طبیعیه باهات خوب نباشه اگه باهاش خوبی پس اون غیر طبیعیه

من عروسی ک چپ نگام کن رو زنده نمیزارم 😀😀😀

خب من احترامش میذارم ولی به جایی که احترام ببینم پر رو شده اخم میکنه داداشمم میگه ولش کن داداش کجا بود خواهرش یا دختر خواهرش جونشو میداد براشون ولی من بازم کنار اسمش خانوم میذارم احترام میذارم بهش نمیدونم چشه 😕

من همیشه واسه خانومای مجرد سن بالا غصه میخورم 

چون تو ایران جوری باهاشون رفتار میشه ک نداشتن همسر برابر است با نقص عضو !!!

امیدوارم یه روزی اینجور دیدگاه هااا ریشه کن بشه 

2706